Antique
Number of items: 47
1858085
11075
344
Antique
Reményi Budapest jelzett hegedűvonó / Violin bow. 75 cm
18 000 HUF
1858081
11076
344
Antique
Albert Thoma elzett hegedűvonó / Violin bow. 75 cm
18 000 HUF
1858075
11077
344
60000
Antique
Marma jelzett hegedűvonó / Violin bow. 73 cm
60 000 HUF
1928235
11078
344
Antique
Lakkozott fa festett ékszertartó kopásokkal, kissé hiányos réz veretekkel 16x21x10 cm
8 000 HUF
1926467
11079
344
110000
Antique
110 000 HUF
1940687
11080
344
Antique
Régi, fa kártyaprés, szép állapotban. / Wooden card press 29x17 cm
1 000 HUF
1941881
11081
344
11000
Antique
6 személyes jelzett alpakka evőeszköz készlet díszdobozban, kompletten.
11 000 HUF
1948332
11082
344
30000
Antique
Kínai, sárkány figurás Clouson rekeszzománccal díszített fém tálka. Sérült a zománc. / Chinese enameled copper bowl with dragon figure. d:10, m: 11 cm
30 000 HUF
1941707
11083
344
Antique
1 800 HUF
1941698
11084
344
Antique
Réz vajtartó, ezüstözött, bárány figurával. Üveg nélkül. 22 cm
5 000 HUF
1917367
11085
344
Antique
Kaiser Zinn szecessziós füles ón váza, jelzett, üvegbetéttel, jó állapotban, m:15 cm
9 000 HUF
1920292
11086
344
Antique
Ezüstözött alpakka kanál és villa készlet ( 24 db), eredeti dobozában, jelzett, h: 21 cm (24×)
7 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m