Number of items: 123
1936822
11170
343
Óherendi tányér, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, lepattanásokkal, d: 24,5 cm
8 000 HUF
1937762
11171
343
60000
60 000 HUF
1939910
11172
343
Zsolnay pillangó mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 21 cm eredeti dobozában
6 000 HUF
1934518
11173
343
Zsolnay kohászok fehér mázas porcelán váza, hibátlan, jelzett, m: 20,5 cm
10 000 HUF
1934161
11174
343
Zsolnay antik jelenettel díszített porcelán bögre, 4 db, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 8,5 cm, d: 7,5 cm
3 000 HUF
1934149
11175
343
Zsolnay eozinmázas minaret, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 13 cm
3 000 HUF
1934306
11176
343
Zsolnay virágmintás porcelán kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 6,5 cm, d: 10 cm
2 000 HUF
1937378
11177
343
Zsolnay eozin mázas hamutartó, jelzett, apró kopásokkal, d: 11,5 cm
5 000 HUF
1937302
11178
343
Zsolnay pillangó mintás kis kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6,5 cm, 12×12 cm
3 000 HUF
1937343
11179
343
Zsolnay eozin mázas nyuszi, jelzett, hibátlan, m:7 cm,
6 000 HUF
1937213
11180
343
Zsolnay pillangó mintás tégely, kézzel festett, jelzett, d:9 cm, m:4,5 cm
2 000 HUF
1937265
11181
343
Zsolnay eozin mázas spániel, jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m