Number of items: 123

11259.

1 000 HUF

Dekoratív kékes szalvétatartó, jelzés nélkül, apró kopásokkal, m: 8 cm
11260.

1 400 HUF

Adams angol porcelán teás készlet: 3 db csésze+alj, tejkiöntő, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal
11261.

3 000 HUF

Bavaria ezüstlakodalmi csésze és tányér, matricás, jelzet, apró kopásokkal, különböző méretben
11262.

2 000 HUF

cca 1900 kézzel festett porcelán női portré, hátoldalán karcolt T jelzéssel, jó állapotban, d: 25,5 cm
11263.

30 000 HUF
81,30
93,75

Jelzett (BB) táncoló nő, kézzel festett, sérült, kopott, m: 35 cm
11264.

6 000 HUF

Jelzett (BB) gitározó figura, kézzel festett, javított, kopott, m: 35 cm
11265.

12 000 HUF

11266.

20 000 HUF
54,20
62,50

11267.

18 000 HUF
48,78
56,25

11268.

20 000 HUF
54,20
62,50

cca 1900 kézzel festett porcelán női portré, hátoldalán karcolt T jelzéssel, több helyen törött, ragasztott d: 25,5 cm
11269.

10 000 HUF

11270.

120 000 HUF
325,20
375,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF