https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 279

Auction is over! Item soon called at the auction hall
cca 1920-1949 Vegyes papírrégiség tétel, 16 db közte: Abbazia - Hotel Carlton szálloda prospektusa, Budapestről szóló prospektus borító és címlap hiánnyal, Wilf flowers of Southern California, Mezőtúr - Mezőtúri Aranyifjúság táncvigalmának meghívója a Levente-Egyesület javára, a hátoldalon a Gyomai Sport-Egyesület kabaréelőadásának és táncmulatságának meghívójával, Chinon reklám kivágásokkal, ..stb. Változó állapotban, egy Budapestről szóló német nyelvű prospektusnak csak a borítója van meg.
1
12917.

cca 1920-1949 Vegyes papírrégiség tétel, 16 db közte: Abbazia - Hotel Carlton szálloda prospektusa, Budapestről szóló prospektus borító és címlap hiánnyal, Wilf flowers of Southern California, Mezőtúr - Mezőtúri Aranyifjúság táncvigalmának meghívója a Levente-Egyesület javára, a hátoldalon a Gyomai Sport-Egyesület kabaréelőadásának és táncmulatságának meghívójával, Chinon reklám kivágásokkal, ..stb. Változó állapotban, egy Budapestről szóló német nyelvű prospektusnak csak a borítója van meg.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
4
 
1921 Czirjék József (1875-1948) festő Nemzeti Szalonos tagsági jegyeinek másolatai, 2 db
1
12918.

1921 Czirjék József (1875-1948) festő Nemzeti Szalonos tagsági jegyeinek másolatai, 2 db

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
1922-1932 a Turistaság és Alpinizmus 3 lapszáma, érdekes írásokkal
1
12919.

1922-1932 a Turistaság és Alpinizmus 3 lapszáma, érdekes írásokkal

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
1
 
1922 Bp., A Filmújság, képes szöveges mozi műsor II. évfolyamának 111. száma, 8p
1
12920.

1922 Bp., A Filmújság, képes szöveges mozi műsor II. évfolyamának 111. száma, 8p

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
1
 
1922 Új Auróra. MIPSZ Almanach az 1922. évre. Szerk.: Dr. Dobai János, Somoskeőy István. Somos István rajzaival. Pozsony, 1922, "Concordia." Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos gerinccel,16-25 oldalak között hiányzó lapokkal.
1
12921.

1922 Új Auróra. MIPSZ Almanach az 1922. évre. Szerk.: Dr. Dobai János, Somoskeőy István. Somos István rajzaival. Pozsony, 1922, "Concordia." Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos gerinccel,16-25 oldalak között hiányzó lapokkal.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
Aeg Elektrizität auf Schiffen Berlin, 1923. 272p. Képes katalógus hajózás elektronika
1
12922.

Aeg Elektrizität auf Schiffen Berlin, 1923. 272p. Képes katalógus hajózás elektronika

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
1924-1989 Vegyes nyomtatvány tétel, 6 db:   Áldásy Antal: Fejérpataky László rt. osztálytitkár emlékezete. Bp.,1924, MTA.   Magyar Királyi Országos Levéltár állandó kiállításának katalógusa. Bp., 1930. M. Kir. Országos Levéltár.   Berkovits, Elena (Ilona): Miniatori Ungheresi. Bp., 1941, Franklin.   A Magyarországi gépmesterek és Nyomók Egyesületének 65. évi jelentése és zárószámadása. 1944-45-46-47. évről. Bp., Világosság.   Csapodi Csaba: A Magyar Tudományos Akadémia Könyvtárának Ősnyomtatvány-gyűjteménye. MTA Könyvtárának Közleményei. 53, Bp., 1967, MTA Könyvtára.   Papp János: A szép könyv dicsérete. A Tevan Könyvek kritikái. Kner Nyomdaipari Múzeum 16. füzete. Békécssaba-Gyoma, 1989, Kner Nyomdaipari Múzeum.
1
12923.

1924-1989 Vegyes nyomtatvány tétel, 6 db: Áldásy Antal: Fejérpataky László rt. osztálytitkár emlékezete. Bp.,1924, MTA. Magyar Királyi Országos Levéltár állandó kiállításának katalógusa. Bp., 1930. M. Kir. Országos Levéltár. Berkovits, Elena (Ilona): Miniatori Ungheresi. Bp., 1941, Franklin. A Magyarországi gépmesterek és Nyomók Egyesületének 65. évi jelentése és zárószámadása. 1944-45-46-47. évről. Bp., Világosság. Csapodi Csaba: A Magyar Tudományos Akadémia Könyvtárának Ősnyomtatvány-gyűjteménye. MTA Könyvtárának Közleményei. 53, Bp., 1967, MTA Könyvtára. Papp János: A szép könyv dicsérete. A Tevan Könyvek kritikái. Kner Nyomdaipari Múzeum 16. füzete. Békécssaba-Gyoma, 1989, Kner Nyomdaipari Múzeum.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
1
 
1924-1967 Vegyes osztrák idegenforgalmi kiadványok, és térképek, 9 db. Változó állapotban, közte szakadozottakkal.
1
12924.

1924-1967 Vegyes osztrák idegenforgalmi kiadványok, és térképek, 9 db. Változó állapotban, közte szakadozottakkal.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
1924 Köztelek. Köz- és Mezőgazdasági Lap. Az Országos Magyar Gazdasági Egyesület Hivatalos Közlönye. Szerk.: Buday Barna, Rothmeyer Imre. 1924. XXXIV. évf.1-50. sz. 1924. január 1-junius 30-ig, fél évfolyam. Bp., 1924, "Pátria", 632 p. Későbbi félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
1
12925.

1924 Köztelek. Köz- és Mezőgazdasági Lap. Az Országos Magyar Gazdasági Egyesület Hivatalos Közlönye. Szerk.: Buday Barna, Rothmeyer Imre. 1924. XXXIV. évf.1-50. sz. 1924. január 1-junius 30-ig, fél évfolyam. Bp., 1924, "Pátria", 632 p. Későbbi félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
3
 
1926 Turisták Lapja Folyóirat. A turistaság és honismeret terjesztése. Szerkesztette: Déry József. Képekkel. Budapest, "Élet" Irodalmi és Nyomda Részvénytársaság. 6 szám félvászon kötésben egybekötve. Az első pár oldal elázott.
1
12926.

1926 Turisták Lapja Folyóirat. A turistaság és honismeret terjesztése. Szerkesztette: Déry József. Képekkel. Budapest, "Élet" Irodalmi és Nyomda Részvénytársaság. 6 szám félvászon kötésben egybekötve. Az első pár oldal elázott.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
1926 Bp., Székesfővárosi Autóbuszüzem hirdetménye átszállójegyekről és rendkívüli éjjeli járatokról
1
12927.

1926 Bp., Székesfővárosi Autóbuszüzem hirdetménye átszállójegyekről és rendkívüli éjjeli járatokról

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
1927 Pesti Napló 1927. április 17-december 25. Számos fekete-fehér fotóval. Javított gerincű egészvászon-kötésben, javított kötéssel, egy lapon kivágás, egy lapon szakadás, az utolsó lapon firka.
1
12928.

1927 Pesti Napló 1927. április 17-december 25. Számos fekete-fehér fotóval. Javított gerincű egészvászon-kötésben, javított kötéssel, egy lapon kivágás, egy lapon szakadás, az utolsó lapon firka.

 
The item is not available
Starting price:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment