Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 73

Seregély Dezső (1867-1948) 1927. "Beethoven" két darabos gipsz plakett, negatív és pozitív éremkép (622 és 503g / 214x241mm) T:2 javított, ph. / Hungary 1927. "Beethoven" two pieces gypsum plaque one-one with negative and positive impression. Sign.: Dezső Seregély (622 és 503g / 214x241mm) C:XF restored, edge error
30618.

6 000 HUF

Seregély Dezső (1867-1948) 1928. Kossuth Lajost ábrázoló két darabos gipsz plakett, negatív és pozitív éremképpel (242 és 370g/181mm) T:2 fo., kitörés / Hungary 1928. Lajos Kossuth on two pieces gypsium plaque, one-one with positive and negative impressions. Sign. Dezső Seregély (242 and 370g/181mm) C:XF spotted, cracked
30619.

6 000 HUF

30620.

5 000 HUF

30621.

7 000 HUF
18,97
21,88

Seregély Dezső (1867-1948) DN Férfi portré balra, gipsz plakett (233g/116x144mm) T:1 / Hungary ND Male portrait to the left. Sign.: Dezső Seregély (233g/116x144mm) C:UNC
30622.

7 000 HUF
18,97
21,88

1848. "A hagyományainkban van a jövőnk és a becsületünk - Nemzetőrség / Református Nagytemplom - Debrecen" kétoldalas fém emlékérem (32mm) T:2  kis ph.
30623.

1 600 HUF

~1900. "Magyar Athletikai Club 1875" jelzett Ag érem (17,37g29mm) T:2 kis patina
30624.

3 600 HUF
9,76
11,25

~1910. "Ifjúsági Lövőverseny / Királyért és Hazáért" Br díjérem (36mm) T:2 sérült fül
30625.

1 400 HUF

1931. Bírkozó díjérem, jelzett Ag, "SGA" gyártói jelzéssel, szalagon. Szign.: Berán (11,41g/0.800/30mm) T:2
30626.

4 200 HUF
11,38
13,13

1932. Tenisz díjérem, jelzett Ag, "SGA" gyártói jelzéssel. Szign.: Berán (13,06g/0.800/31mm) T:2
30627.

4 400 HUF
11,92
13,75

1943. "Magyar Királyi Kolozsvári IX. Honvéd Hadtestparancsnokság" fém díjérem, hátoldalon gravírozva "Úszómesterképző tanf. mellúszás III." (56mm) T:2
30628.

7 000 HUF
18,97
21,88

1956. "BHG - Beloiannisz Híradástechnikai Gyár" fém emlékplakett, gravírozva (71x50mm) T:2
30629.

3 800 HUF
10,30
11,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF