https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 297
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1720509
18556
342
0
1800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Bánffy Miklós: Megszámláltattál... I-II köt. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmives Céh. Kiadói egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, laza fűzéssel.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1719870
18557
342
0
1600
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Euripides drámái II-III. kötet. Fordította, bevezetésekkel és jegyzetekkel ellátta Csengeri János. Bp.,1915-1919, MTA. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a III. kötet gerince kissé sérült, a III. kötetben néhány ceruzás aláhúzással.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1765246
18558
342
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Hegedüs Gyula: Komédia. Bp.,1914, Szerző. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, a címlapon névbejegyzéssel, és bélyegzővel.
The item is not available
1757296
18559
342
0
1400
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Széptani remekírók II. kötet. Kiadja a Kisfaludy Társaság. Buda, 1846. M. kir. Egyetem Beítűivel. 106-296 p. Félvászon kötésben, előzéklap beragasztva, egyébként jó állapotban
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
1755314
18560
342
0
1600
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Déry Tibor: Az ámokfutó - Déry Tibor illusztrált verse Bp., 1985. Múzsák
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1717189
18561
342
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Escher Károly-Vajda Miklós: Bajor Gizi. Bp.,1958, Magvető. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés.
The item is not available
980142
18562
342
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Shakespeare színművei. Csiky Gergely jegyzeteivel. Első kötet. Bp.,én.,Ráth Mór. Több lap tépett, szakadt, újrakötve + Rietschel, H.: Leitfaden zum Berechnen und Entwerfen von Lüftungs- und Heizungs-Anlagen. Ein Hand- und Lehrbuch für Ingenieure und Architekten. Unter Mitw. von K. Brabbée. Fünfte, neubearbeitete Auflage. 2 Bde. Berlin, 1913, Julius Springer. Aranyozott egészvászon kötésben
Starting price:
1 000 HUF
1757298
18563
342
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Pintér Jenő: A magyar irodalom története I. (Bessenyei György fellépésétől Kazinczy Ferenc haláláig. ) Budapest, 1913, Szerzői,. Első kiadás, Aranyozott gerincű félvászon kötésben.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1757854
18564
342
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Tábori Róbert: Magyar vitézek Párisban. Bp.,é.n.,Singer és Wolfner. Képekkel. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1725547
18565
342
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Nyugati László: Siratóének. Dedikált. Bicske, 1987. Szerzői.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1720750
18567
342
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Váradi Antal: Képek a magyar író- és színészvilágból. I. Színészek. Bp.,1911, Pesti Könyvnyomda Rt. Egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés.
The item is not available
1758317
18568
342
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Fekete István: Tüskevár. Bp., 1982. Móra. Papírkötésben, jó állapotban, névbeírással
The item is not available
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment