https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 297
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1726258
17578
342
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Kiss János: A bábjátékos munkájáról. Bp., 1952, Művelt Nép. Megjelent 1500 példányban. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1382309
17579
342
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Emile Verhaeren versei. Fordította: Peterdi Andor. Békéscsaba, 1917, Tevan kiadás, 78 p. Kiadói fűzött papírkötés. Megviselt állapotban!
The item is not available
1550916
17580
342
0
3000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Endrődi Sándor: Anakreoni dalok 1902-1909. Bp., 1910, Franklin. Részben felvágatlan példány. Kissé kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Starting price:
3 000 HUF
1897565
17581
342
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Lavrenyov, Borisz: Amerika hangja. Bp., é. n., Új Magyar Könyvkiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
The item is not available
1851696
17582
342
0
2600
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Vegyes könyvtétel, 3 db: Mystic Meg: Az aszcendens. Bp.,1994, Édesvíz. Cherry Gilchrist: Az alkímia. Bp.,2000, Édesvíz. Szabó Mária: Előző életeink - mai sorsunk. Bp.,1990, Macondo. Kiadói papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
1903359
17583
342
0
5000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Simon Géza Gábor: A szegedi Molnár Dixieland története. Szeged, 1984, Bartók Béla Művelődési Központ. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A Molnár Dixieland tagjai, így Dr. Molnár Gyula által dedikált. + Molnár Dixieland Band Szeged Oldtimers matrica, 10x10 cm
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
1875682
17584
342
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Verő György: Blaha Lujza és a Népszínház Budapest színi életében. Rákosi Jenő előszavával. Bp., 1926, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott, 328 p. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott borítóval, az elülső szennylap kijár, a fűzése laza.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1916298
17585
342
0
8000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Gerhard Buzek: A túlélés kézikönyve. A rendkívüli és katasztrófahelyzetek túlélésének technikái. Fordította: Konrád Edit. Bp.,1995, SubRosa. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
1915678
17586
342
0
4200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Harsányi Zsolt: Életre-halálra. René. Bp., ,Franklin. Kiadói félvászon-kötés, kopott, az elülső szennylap kijár, laza fűzéssel. A szerző, Harsányi Zsolt (1887-1943) által dedikált.
The item is not available
Starting price:
4 200 HUF
1916135
17587
342
0
4800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Eötvös József: Báró Eötvös József munkái 6. Költemények. Elbeszélések. Színművek. I. kötet. Bp.,1891, Ráth Mór, (Hornyánszky Viktor-ny.)2+315+5 p. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötésben, aranyozott lapélekkel, foltos borítóval, az elülső szennylap hiányzik, a hátsó szennylap szakadt, javított.
The item is not available
Starting price:
4 800 HUF
1911291
17588
342
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Bob Thomas: Walt Disney. Egy találékony amerikai. Fordította: Bácskai László, Mészáros Viktor. Bp., 1987, Táltos. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
1911425
17589
342
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Kovács Magyar András: Nagy táltoskönyv. Legendánk újra éled! Bp.,é.n.,Energia Gyógyító Központ Kft. Kiadói kartonált papírkötés,
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment