https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: History Number of items: 140
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1884860
16510
342
0
3000
Books: History
Artworks & Paper
1
Frank Kermode: Shakespeare kora. Fordította: N. Kiss Zsuzsa. Bp.,2006, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1783703
16511
342
0
1000
Books: History
Artworks & Paper
1
Falvy Zoltán (gyűjt.): Ezer esztendő - Millenniumi daloskönyv. Bp., 2000. Dinasztia Kiadó
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1783673
16512
342
0
1800
Books: History
Artworks & Paper
1
Bill Lomax: Magyarország 1956-ban. Bp., 1989. Tudósítások, Krassó György fordítása. Papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1782628
16513
342
0
800
Books: History
Artworks & Paper
1
70 éves a Magyar Rádió 1925-1995. Bp., 1995. MR:
The item is not available
1733075
16514
342
0
2000
Books: History
Artworks & Paper
1
Hajós József: Az ősember a modern tudomány világításában. Bp.,1913,Rényi. Átkötött félvászon-kötés, néhány helyen ceruzás aláhúzással, de amúgy jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1666915
16515
342
0
1000
Books: History
Artworks & Paper
1
Élelmezésipari Tervező Vállalat 1951-1976. Szerk.: Walkó Attila. Bp., 1976, Élelmezésipari Tervező Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés, műanyag védőborítóban, hullámos lapokkal. Megjelent 1500 példányban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1361486
16516
342
0
1000
Books: History
Artworks & Paper
1
Lukinich Imre (szerk.): Mátyás király. Emlékkönyv születésének ötszázéves évfordulójára I-II. Budapest, 1943, Franklin-Társulat. Kiadói félbőrkötésben, 574+522 p. A kiadói borítója és a gerince sérült, foltos, viseltes. A II. kötetről leszakadt a borító gerince, de a könyvtest egyben van. A második könyv címoldala szakadt.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1786013
16517
342
0
1600
Books: History
Artworks & Paper
1
Werner Richter: Rudolf trónörökös élete és tragikus halála. Fordította Halász Ernő. Bp., é.n., Béta. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, szakadozott, kissé hiányos papírborítóval.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1802443
16518
342
0
1400
Books: History
Artworks & Paper
1
Kalevala szemelvények a karjalai-finn nép eposzából. Bp., 1950. Hungária kiadó N.V: Egészvászon kötésben.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
1803224
16519
342
0
1400
Books: History
Artworks & Paper
1
Eduard Fueter: 1815-1920. Egy mozgalmas évszázad története. Fordította: Havas József. A fordítást átnézte, bevezetéssel, és kiegészítéssekkel, ellátta: Asztalos Miklós. Bp.,1935,Dante, (Hornyánszky-ny.), 420 p. Kiadói egészvászon-kötés, foltos lapokkal.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
1718671
16520
342
0
1400
Books: History
Artworks & Paper
1
Negyven éve történt... Rudabányai visszaemlékezések 1944-1945-ről. Gyűjtötte Viktor Gyula. Szerk.: Bics István. Érc- és Ásványbányászati Múzeumi Füzetek 14. sz. Rudabánya, 1984, Érc- és Ásványbányászati Múzeum, 46 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 1500 példányban.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
1748913
16521
342
0
1200
Books: History
Artworks & Paper
1
Ferenczy L. Tamás: A felfedező ásó nyomán. Bp.,én., Dante. Fekete-fehér képtáblákkal és szövegközti illusztrációkkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment