Number of items: 83
1918020
11156
341
4+1 db Kahla német porcelán tányér, matricás, jelzett, apró kopásokkal, d: 17 ill. 28 cm
1 000 HUF
1920736
11157
341
6 db Weimar süteményes tányér, matricás, jelzettek, apró kopásokkal, d: 19 cm
3 000 HUF
1917752
11158
341
2 db tejkiöntő, matricás, jelzettek (Bohemia, Victoria), apró kopásokkal, különböző méretben
1 600 HUF
1920308
11159
341
Porcelán dísz öntöző kanna budapesti Opera képével, matricás, kopásnyomokkal, m: 11 cm
1 800 HUF
1919320
11160
341
Virágmintás porcelán tál, részben kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 28 cm
1 400 HUF
1922147
11161
341
Kamla Indigo, Meisseni mintás porcelán süteményes készlet 6 + 1 db
2 000 HUF
1888915
11162
341
5 db dekoratív üveg lámpabúra, némelyik apró csorbákkal, különböző méretben
2 000 HUF
1920265
11163
341
Jelzett osztrák mélytányér, kézzel festett, máz hibákkal, jelzett, d: 22,5 cm
4 000 HUF
1700883
11164
341
Antik angyalos kis tálka, kézzel festett, kopott, jelzés nélkül, 17×5,5 cm
8 000 HUF
1916822
11165
341
Jelzett kínai tányér, kézzel festett, kopás nyomokkal, d:16 cm
1 000 HUF
1916788
11166
341
Kínai porcelán tétel ( 3 db), tálka, váza, teaszűrős csésze, kopás nyomokkal vázán lepattanással, kézzel festett, kettő jelzett, 12×8, m:9 és 15 cm
1 200 HUF
1918144
11167
341
Jelzett sellő, kézzel festett, hibátlan, m: 10 cm
7 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m