Number of items: 83

4+1 db Kahla német porcelán tányér, matricás, jelzett, apró kopásokkal, d: 17 ill. 28 cm
11156.

1 000 HUF

6 db Weimar süteményes tányér, matricás, jelzettek, apró kopásokkal, d: 19 cm
11157.

3 000 HUF

2 db tejkiöntő, matricás, jelzettek (Bohemia, Victoria), apró kopásokkal, különböző méretben
11158.

1 600 HUF

Porcelán dísz öntöző kanna budapesti Opera képével, matricás, kopásnyomokkal, m: 11 cm
11159.

1 800 HUF

Virágmintás porcelán tál, részben kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 28 cm
11160.

1 400 HUF

Kamla Indigo, Meisseni mintás porcelán süteményes készlet 6 + 1 db
11161.

2 000 HUF
11

5 db dekoratív üveg lámpabúra, némelyik apró csorbákkal, különböző méretben
11162.

2 000 HUF

Jelzett osztrák mélytányér, kézzel festett, máz hibákkal, jelzett, d: 22,5 cm
11163.

4 000 HUF

Antik angyalos kis tálka, kézzel festett, kopott, jelzés nélkül, 17×5,5 cm
11164.

8 000 HUF

Jelzett kínai tányér, kézzel festett, kopás nyomokkal, d:16 cm
11165.

1 000 HUF

Kínai porcelán tétel ( 3 db), tálka, váza, teaszűrős csésze,  kopás nyomokkal vázán lepattanással, kézzel festett, kettő jelzett, 12×8, m:9 és 15 cm
11166.

1 200 HUF

Jelzett sellő, kézzel festett, hibátlan, m: 10 cm
11167.

7 000 HUF
18,97
21,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF