https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 286
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1800113
17544
340
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Rostand, Edmond: Cyrano de Bergerac. Bp., é. n., Lampel R. Sérült papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1897217
17545
340
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Útmutatás a székesfővárosi napközi otthonok nevelő munkájához. Kiadja: a polgármesteri VII. ügyosztály. Bp., 1943, Budapest Székesfőváros Házinyomdája, 347 p.+XII t. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzővel. Benne számos versikével, mondókával, játékkal.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1871733
17546
340
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Marquand, John P.: Mr. Moto közbelép. Bp., é. n., Palladis. Papírkötésben, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1856809
17547
340
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Krúdy Gyula: Boldogult úrfikoromban... Bp.,(1930), Athenaeum. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, kissé hiányos gerinccel. Első kiadás. Ritka kötésváltozat.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1821450
17548
340
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Tolnai Lajos: A sötét világ. Bp.,(1942),Athenaeum. Kiadói illusztrált papírkötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1550665
17549
340
0
1600
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Mikszáth Kálmán: Az én kortársaim. 1. köt. Bp., 1908, Révai. Bán Willy (?-1945) filatéliai szakíró ex librisével. Kissé foltos, díszes vászonkötésben.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1427725
17550
340
0
8000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Strindberg Ágost: Egy lélek fejlődése . 2-4., 6-9. köt. Bp., é. n., Dick Manó. Későbbi félvászon kötésben, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
1897180
17551
340
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
A szegények orvosa: Batthyány-Strattmann László. Eisenstadt (Kismarton), 1978, Prugg Verlag. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1894100
17552
340
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Juristowski Miklós: Vén diófák árnyékában. -- fantasztikus regénye. Első kiadás. Bp., 1935. magyar Szépirodalmat Pártolók Egyesülete. Egészvászon védőborítóval.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1382309
17553
340
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Emile Verhaeren versei. Fordította: Peterdi Andor. Békéscsaba, 1917, Tevan kiadás, 78 p. Kiadói fűzött papírkötés. Megviselt állapotban!
The item is not available
1750939
17554
340
0
2000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Hartmann von Aue híres-nevezetes versezete a szegény Henrik bélpoklos megpróbáltatásáról s szerelmetes üdvözüléséről, melyet ónémet kádenciákból mai magyar rigmusokban tolmácsolt Telekes Béla, könyvbe szedett és kiadott Kner Izidor könyvnyomtató, az Úrnak 1922. esztendejében, Gyomán. Megviselt papírkötés, egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1861429
17555
340
0
3000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Kölcsey Ferenc minden munkái III. kötet: Aesthetikai és kritikai dolgozatok. Szerk.: B. Eötvös József, Szalay László és Szemere Pál. Pest, 1842, Heckenast Gusztáv, 6+254+1 p. Korabeli papírkötésben, intézményi bélyegzővel.
Starting price:
3 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment