Chinaware / Porcelain Number of items: 29
2247939
11052
34
Herendi, Óherendi tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 19,6 cm
6 000 HUF
2247943
11053
34
Herend, óherendi tányér. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d: 19,6 cm
6 000 HUF
2248778
11054
34
1942 Maugsch Gyula (1882-1946): Herendi porcelán kutyákat etető juhász figura, kézzel festett, jelzett (Maugsch 1942), hibátlan, m: 20 cm
3 000 HUF
2182894
11055
34
1952 Herendi porcelán tányér mély és lapos Rákosi címerrel. Feltehetően gyártás előtti egyedi mintadarabok. Kézzel festett. Egyiken benyomott jelzéssel, kopással d:25,5 cm
16 000 HUF
2182909
11057
34
1952 Herendi porcelán mély tányér Rákosi címerrel. Feltehetően gyártás előtti egyedi mintadarab a festő nevével: R.M.-né V. Gy. 1952.. Kézzel festett. Benyomott jelzéssel, kopással d:25,5 cm
8 000 HUF
2152227
11058
34
30000
30 000 HUF
2243465
11059
34
22000
Herendi Viktória mintás áttört porcelán tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 24 cm
22 000 HUF
2243234
11060
34
Herendi narancsszín Viktória mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. 20x17,5 cm
10 000 HUF
2243266
11061
34
Herendi Viktória mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 13 cm / Hand painted porcelain
12 000 HUF
2245810
11062
34
24000
Herendi Rothschild mintás porcelán süteményes készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 6+1 db
24 000 HUF
2244918
11063
34
100000
Zsolnay eozin mázas angyalos talpas tál, pajzspecsétes jelzéssel, piros alapon. Jelzett, egy kis lepattanással, kopásokkal. d: 29 cm / Zsolnay eosin bowl with angels. With a small fault.
100 000 HUF
2243854
11064
34
50000
Zsolnay tanácsköztársasági vörös katona. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 41 cm
50 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house