Military Number of items: 69
1833754
12693
339
Military
cca 1960 10 db nagyméretű fotó amerikai katonai temetésekről, egy nagyítással, 20x25 cm.
3 000 HUF
1891555
12694
339
Military
Keleti motívumos dísztőr, vésett lemezborítással,csiszolt üveg díszekkel, pengehossz: 19 cm, teljes hossz: 36 cm
1 200 HUF
1908485
12695
339
Military
Katonai vállpántos deréköv, bőr, h:112 cm
2 000 HUF
1835095
12696
339
Military
4,5 pár katona vállap és katonai gombok
1 400 HUF
1754128
12697
339
Military
Keleti tőr, fa markolattal, fémborítású fa tokkal, pengehossz: 11,5 cm, teljes hossz: 22,5 cm
4 000 HUF
1834207
12698
339
Military
6 000 HUF
1905973
12700
339
Military
FJ jelzéssel: Katonaportré 1917, karikatúra, ceruza, papír, aláírásokkal, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 28,5×20,5 cm
2 000 HUF
1764457
12701
339
Military
1917-1928 Vegyes okmány tétel: 2 db párbaj jegyzőkönyv, szolgálati jegy, jegyzőkönyv kiadásáról igazolás, stb.
5 000 HUF
1874525
12702
339
2200
Military
1913 Szolgálati időnk emlékére 1910-1913, tablófotó, kartonon, a hátoldalon feliratozva, a képen beszámozottak neveivel, a karton sérült, 16x22 cm
2 200 HUF
1682550
12703
339
80000
Military
1914-1918 Vöröskereszt az I. világháborúban. Egyedi összeállítású gyűjtemény képeslapokból, fotókból reprodukciókból. Nemzetiszín tablókon szöveges idézetekkel bemutatva a Vöröskereszt és a sebesültek helyzetét az I. világháborúban. 43 db korabeli eredeti képeslap és fotó. Szép anyag! / 1914-1918 Red Cross in World War I. collection of original photos and postcards on sheets with descriptions. 43 original pieces + some copies. Nice material.
80 000 HUF
1603648
12704
339
Military
1913 Osztrák katonatisztek, apa, fia, és családjaik díszes tablóképe, fotómontázs, Wien, Charles Scolik, a hátoldalon feliratozva, 24x19 cm./ 1913 Photo of Austrian military officers, father, son,and their familiies, photomontage, Wien, Charles Scolik, with writings on the back, 24x19 cm.
2 600 HUF
1425316
12705
339
Military
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house