Antique

Number of items: 31

Gyöngyház berakásos réz színházi látcső, fogóval, 13×17 cm
11049.

12 000 HUF

Jelzett angol ezüstözött alpakka kínáló, áttört peremmel, 30×23 cm, m: 10 cm
11050.

3 600 HUF
9,76
11,25

cca 1900 Régi salátás villa, szaru, díszes fém középrésszel
11051.

3 000 HUF

Antik fajansz tál Budapest Szabadság tér képpel, fém kerettel és füllel, jelzés nélkül, d: 20 cm
11052.

6 000 HUF

Alpakka gyümölcsös kosár szamócás díszítéssel. Füllel d:24 cm
11053.

18 000 HUF
48,78
56,25

cca 1800 Erdélyi bronz füles mozsár törővel, m:13,5 cm és m:22 cm
11054.

16 000 HUF
43,36
50,00

11055.

28 000 HUF
75,88
87,50

Monogramos alpakka evőeszközkészlet, jelzett (W.M.F.21) ,  szedő villa és kanál csontnyéllel, pótolt kiskanalakkal, néhány hiányzik, 85 db, eredeti közepes állapotú dobozában, kulccsal, 37×54 cm
11057.

30 000 HUF
81,30
93,75

Jugendstil vörösréz tálca, jelzett (CLD), préselt, 48×26 cm
11058.

10 000 HUF

11059.

16 000 HUF
43,36
50,00

XIX. sz.v. Japán csont díszkard, hüvelyben, ragasztott pengével, gazdagon karcolt mintákkal, bojttal, h:100 cm (84 cm) / Japanese bone decor dagger (sword) with rich ornamented body and sheat. Repaired. 84 cm.
11060.

60 000 HUF
162,60
187,50

Antik ón tányér, jelzettl, d: 22 cm
11061.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF