Books: History Number of items: 180
1896252
15832
338
Books: History
Lévai Jenő: Raoul Wallenberg. Regényes élete, hősi küzdelmei, rejtélyes eltűnésének titka. Bp., 1988, ÁKV-Maecenas. Kiadói kartonált papírkötés.
1769661
15833
338
Books: History
Dr. Cholnoky Jenő: Ős hazából új hazába. Nemzeti Könyvtár 20. Bp.,1940, Stádium, 32 p. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
1769796
15834
338
Books: History
Kovács Imre: A parasztéletforma csődje. Bólyai könyvek. Bp.,1940, Bólyai Akadémia, (Móricz Miklós-ny.) Kiadói egészvászon-kötés.
1 000 HUF
1889107
15835
338
Books: History
Bácskai Vera-Nagy Lajos: Piackörzetek, piacközpontok és városok Magyarországon 1828-ban. Bp.,1984, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2 800 HUF
1819654
15836
338
Books: History
Brigitte Hamann: Rudolf. A trónörökös és a lázadó. Fordította: R. Szilágyi Éva. Bp.,1990, Árkádia. Kiadói papír-kötés.
1 000 HUF
1889695
15837
338
Books: History
Trencsényi-Waldapfel Imre: Mitológia. Bp., 1963, Gondolat. Ötödik kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói szakadt papír védőborítóban.
1859664
15838
338
2200
Books: History
Egyiptom: a fáraók és múmiák ország. Fordította: Dr. Dezső Tamás. Eltűnt civilizációk. Bp.,1999, Athenaeum. Kiadói keménykötés.
2 200 HUF
1732472
15839
338
Books: History
Kálvin téri tanulmányok. Tanulmányok a Budapest Kálvin téri Református Gyülekezet történetéhez. Bp.,1983, Ráday Kollégium Sokszorosító Műhelye. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papírborítóban, foltos, ázott papírborítóval és kötéstáblával. Megjelent 500 példányban. Bottyán János (1911-1984) református lelkész, író, szerkesztő ex libris-ével.
1 000 HUF
1817607
15840
338
900
Books: History
Nagybákay Péter: Magyarországi céhbehívótáblák. Bp., 1981, Corvina. Vászonkötésben, jó állapotban.
1795826
15841
338
Books: History
2 történelmi munka: Berkovits Ilona: Az esztergomi Ulászló graduale (bejegyzésekkel). + Berkovits Ilona: A budapesti Egyetemi könyvtár Albucasis-Kódexe Bp., 1937, 1938, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötésben,
1 600 HUF
1721208
15842
338
2200
Books: History
Csíkvári Jákó: A közlekedési eszközök története I.- II. kötetek. Reprint kiadás. Bp., 1986, ÁKV. Kiadói, egészvászon-kötésben.
2 200 HUF
1875511
15843
338
Books: History
Buzinkay Géza: Borsszem Jankó és társai. Magyar élclapok és karikatúrák a XIX. század második felében. Bp., 1983, Corvina. Kiadói kartonált kissé piszkos kötés, egyébkét jó állapotban.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house