Number of items: 119
1836677
11279
335
15000
15 000 HUF
1881906
11280
335
5 db klf jelzett porcelán
2 000 HUF
1881642
11281
335
1914-1916 Ferenc Józsefet és Vilmos császárt ábrázoló áttört porcelán tálka / WW. I. memory d: 13 cm
1 600 HUF
1882697
11282
335
XX. sz. eleje: Hévízi emlék. Kézzel festett porcelán kiöntő jelzés nélkül 15 cm
3 000 HUF
1869905
11283
335
Udvarló kisfiú porcelán falikép, kézzel festett, jelzés nélkül, hátoldala üveglapra ragasztva, keretben, hibátlan, 14×19 cm
8 000 HUF
1821869
11284
335
Flamenco asztali lámpa, kézzel festett porcelán, kis lepattanásokkal, nem kipróbált, selyem burával, m:52 cm
2 000 HUF
1878532
11285
335
Diana & Charles esküvője alkalmából kiadott emlékcsésze, matricás, hibátlan, d: 11,5 cm, m: 7,5 cm
2 000 HUF
1882565
11286
335
XX. sz. eleje: MCP csehszlovák porcleán süteményes készlet .Aranyozott, matricás. Kopásokkal
8 000 HUF
1881053
11287
335
Női akt, fehér mázas, jelzés nélkül, hibátlan, m: 23 cm
1 200 HUF
1881018
11288
335
Delfin pár, festett, jelzés nélkül, hibátlan, m: 11 cm
1 000 HUF
1878196
11289
335
Royal wedding William and Catherine porcelán emléktál, matricás, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, d: 20,5 cm
1 600 HUF
1872642
11290
335
20 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m