Chinaware / Porcelain Number of items: 119
1881669
11230
335
Hollóházi Szász Endre és Jurcsák által tervezett porcelán dísztárgyak 3 db
4 000 HUF
1882692
11231
335
Hollóházi afrikai nő, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 11,5 cm
1 000 HUF
1881909
11232
335
Hollóházi lúd, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 15 cm
1 000 HUF
1881893
11233
335
Hollóházi tornászlány, kézzel festett, jelzett, mázhibákkal a talapzaton, m:22 cm
4 000 HUF
1881894
11234
335
Hollóházi játszó lányok, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:18 cm, h:20 cm /Handpainted Hollóháza chinaware figure
4 000 HUF
1881897
11236
335
Hollóházi porcelán bohóc kislánnyal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm
4 000 HUF
1881899
11237
335
Hollóházi tornászlány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:28 cm
5 000 HUF
1880233
11238
335
Hollóházi váza, mázas porcelán, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
1 000 HUF
1881331
11239
335
Szász Endre által tervezett két Hollóházi porcelán medál 6 cm
3 000 HUF
1879208
11240
335
1985 Gödöllő, Santelli kupa Magyar Vívó Szövetség porcelán plakett. Hollóházi. Kopással. 12x8 cm
1 000 HUF
1882328
11241
335
Hollóházi virág mintás teás csésze és alj (6 db), matricás, jelzett, kopott, egyiken hajszálrepedés
6 000 HUF
1880537
11242
335
Hollóházi Jurcsák László által tervezett váza, Vénusz születése. Matricás, jelzett, m:36 cm / Birth of Venus designed by Laszlo Jurcsák Hollóhaza chinaware vase
10 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house