Art-ceramics Number of items: 62
1882349
11142
335
Art-ceramics
Goebel/Hummel kisfiú nyuszikkal, kézzel festett kerámia, jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm
10 000 HUF
1882350
11143
335
14000
Art-ceramics
Goebel/Hummel kislány madárkákkal hamutartó, kézzel festett kerámia, jelzett, hibátlan, m: 9,5cm, 16×9 cm
14 000 HUF
1882875
11144
335
22000
Art-ceramics
Körmöcbányai szecessziós aufsatz, mázas, jelzett, kis mázhibával, d: 24 cm, m:12,5 cm
22 000 HUF
1878173
11145
335
14000
Art-ceramics
XIX. sz. Olasz reneszánsz stílusú fali dísztál, kézzel festett mázas cserép, jelzett, apró máz hibával, / Italian rennaissance style hand-painted bowl d:28 cm
14 000 HUF
1878164
11146
335
11000
Art-ceramics
XIX. sz: Olasz füles díszváza, kézzel festett mázas cserép, jelzett, apró lepattanásokkal, / 19th century Italian hand painted vase with m: 18,5 cm
11 000 HUF
1878166
11147
335
Art-ceramics
XIX. sz: Olasz füles díszváza, kézzel festett, lepattanásokkal, / Italian hand painted vase with slight faults m: 24 cm
8 000 HUF
1878175
11148
335
14000
Art-ceramics
XIX. sz. Olasz reneszánsz stílusú fali dísztál, kézzel festett mázas cserép, jelzett, apró máz hibával, / Italian rennaissance style hand-painted bowl d:30 cm
14 000 HUF
1700963
11149
335
Art-ceramics
Izsépy túrázó kisfiú, mázas kerámia figura, kézzel festett, mázhibával, jelzett, m: 16 cm
3 000 HUF
1879911
11150
335
Art-ceramics
Jelzett Iparművészeti vállalatos retró váza, festett repesztett mázas, hibátlan, m:20 cm
1 200 HUF
1650537
11151
335
Art-ceramics
Mázas iparművész gyertyatartó és hamuzó, jelzés nélkül, hamuzón apró lepattanással, m: 14,5 cm, d:14 cm
1 000 HUF
1808768
11152
335
Art-ceramics
Mázas kerámia párologtató, jelzés nélkül, m: 10,5 cm
1 000 HUF
1695407
11153
335
Art-ceramics
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house