Jewellery
Number of items: 107
1879137
19036
335
Jewellery
Ezüst(Ag) apró köves fülbevalópár, jelzett, enyhe asszimmetriával, 1,3×1,3 cm, bruttó: 2,4 g
1 200 HUF
1879004
19037
335
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) szívszemes karkötő, jelzett, h: 40 cm, nettó: 8 g
2 200 HUF
1879018
19038
335
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) ametisztköves nyaklánc, jelzett, h: 64 cm, bruttó: 21 g
6 000 HUF
1879051
19039
335
Jewellery
Ezüst(Ag) mintás karperec, jelzett, d: 6,8 cm, nettó: 4,6 g
1 200 HUF
1878973
19040
335
Jewellery
Ezüst(Ag) dupla szemes karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 4 g
1 200 HUF
1878972
19041
335
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) vékony walles nyaklánc, gyönggyel díszített kagylós medállal, jelzett, h: 45 cm, 2,3×1,5 cm, bruttó: 7,4 g
2 200 HUF
1878971
19042
335
Jewellery
Ezüst(Ag) áttört tulipánmintás karkötő, jelzett, h: 20,5 cm, nettó: 3,7 g
1 200 HUF
1878371
19043
335
Jewellery
Ezüst(Ag) tégely, monogrammal, jelzett, d: 3,5 cm, nettó: 12,3 g
1 000 HUF
1878904
19044
335
11000
Jewellery
Ezüst(Ag) masszív anker karkötő, jelzett, h: 21 cm, nettó: 46 g
11 000 HUF
1878970
19045
335
Jewellery
Ezüst(Ag) többszínű, fonott nyaklánc, h: 43 cm, nettó: 7,1 g
2 000 HUF
1878368
19046
335
Jewellery
Ezüst(Ag) filigrán pillangó bross, jelzés nélkül, 4×3 cm, nettó: 5,8 g
1 000 HUF
1878953
19047
335
Jewellery
Ezüst(Ag) golyódíszes fonott karkötő, jelzett, h: 18,5 cm, nettó: 5,7 g
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m