https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 369
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1382309
17286
335
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Emile Verhaeren versei. Fordította: Peterdi Andor. Békéscsaba, 1917, Tevan kiadás, 78 p. Kiadói fűzött papírkötés. Megviselt állapotban!
The item is not available
1776227
17287
335
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Eckhardt Sándor: Francia-magyar kéziszótár. Bp., 1991, Akadémiai. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1881001
17288
335
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Tizenöt éve. Összeállította: Torma Sándor. Cegléd,1934, Hortobágy, (Simon és Garab-ny.), 126 p. Átkötött félvászon-kötés.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1762118
17289
335
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
A kemény parancs. Összeáll. Dr. Marczell Mihály és Dr. Koszterszitz József. Bp., 1928, "Élet" Irodalmi Nyomda és Rt. Első kiadás. Kiadói papírkötés, szakadozott gerinccel.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1852367
17290
335
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Simon V. László: Bodicsek. 1. harmad. Ellenszélben. Bp.,2014, Szerzői kiadás, (Starkiss Kft.) Kiadói papírkötés. A szerző által aláírt.
Starting price:
1 200 HUF
1878837
17291
335
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Nemes György: Egyetlen pillanat. DEDIKÁLT! Bp., 1965, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1832869
17292
335
0
4200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Eötvös József: Magyarország 1514-ben III. kötet. Bp., 1847, Hartleben K. Adolf, 355 p. Első kiadás. Korabeli egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, a címlapon névbejegyzéssel. A címlapon daruvári Jankovics grófok címeres bélyegzőjével.
The item is not available
Starting price:
4 200 HUF
1833266
17293
335
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Nyírbátor, Magyarország. Az Európai Unió városai sorozat. Bp., 2004. Ceba kiadó.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1833205
17294
335
0
2000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
MTA sorozat kötetei. 3 db: Csengery: Euripides drámái II.-II.; Faguet Emil: A XVIII. század. Irodalmi tanulmányok. ford: Haraszti Gyula. Bp., 1898. (Egy lap kijár) Egységes, egészvászon sorozatkötésben.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1882396
17295
335
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Dr. Bartha József: Eszthetika. Tudományos Zsebkönyvtár. Bp.,1910, Stampfel-féle Könyvkiadóhivatal. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1850372
17296
335
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Németh László: Cseresnyés. Színjáték. Karácsony Sándor tanulmányával. Bp.,1942, Exodus,(Sylvester Rt.-ny.) Kiadói papírkötés. Első kiadás.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1851206
17297
335
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Kós Károly: Az országépítő. Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás. Kolozsvár,é.n.,Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötés.
The item is not available
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment