Art-ceramics
Number of items: 37
1871666
11070
334
2200
Art-ceramics
Sitzendorf ón fedeles mázas kerámia korsó, jelzett, apró kopásokkal, m: 23,5 cm
2 200 HUF
1872550
11071
334
Art-ceramics
5 db különféle mázas kerámia falitányér, részben jelzett, kis kopásokkal, különböző méretben
5 000 HUF
1847852
11072
334
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalatos kerámia falikép, jelzett, m: 18 cm
2 000 HUF
1874922
11073
334
Art-ceramics
Szilágyi levélmotívumos mázas kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 19 cm
1 600 HUF
1872029
11074
334
Art-ceramics
Jelzett retro falitál, kézzel festett, mázas kerámia, jó állapotban, d:28,5 cm
1 200 HUF
1872042
11075
334
Art-ceramics
Festett Buddha gipsz fej, karcolásokkal, tetején akasztó kötéllel, m:24 cm
3 000 HUF
1874137
11076
334
Art-ceramics
Égetett keménycserép vizes korsó. Jelzett.- 29 cm
2 000 HUF
1874820
11077
334
Art-ceramics
Jelzés nélkül: Dekoratív mázas kerámia asztali dísz. 31 cm.
3 000 HUF
1873922
11078
334
Art-ceramics
Ráhmer lány virágcsokorral. Festett mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan, m: 23 cm
5 000 HUF
1874965
11079
334
Art-ceramics
Díszes mázas kerámia sütőtál, jelzett, 13x19x14 cm
1 600 HUF
1872799
11080
334
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalatos Gorka Lívia türkiz-fekete váza, mázas kerámia, jelzett, m 20 cm
4 000 HUF
1875489
11081
334
Art-ceramics
Mázas kerámia iparművészeti dísztál, hibátlan, jelzett, 24×24 cm
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m