Books: Other rarities Number of items: 421
1650407
17375
333
Pullman, Philip: A tökéletes óramű avagy minden(ki) működésre kész. 2002, Passage Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1683552
17376
333
Vörösmarty Album. Bp., 1909, Wodianer. Illusztrációkkal, kissé kopott vászonkötésben, jó állapotban.
2 000 HUF
1804945
17377
333
Bálint Zsolt: A kegyelem évei. Szeged, 1997, Agapé Kft. Kiadói papírkötés, jó állapotban.+A szerző saját kezével megírt, aláírt képeslap.
1 000 HUF
654526
17378
333
2 000 HUF
1825641
17379
333
M. M. Bahtyin: A szó az életben és a költészetben. Fordította: Könczöl Csaba. Mérleg sorozat. Bp.,1985, Európa. Kiadói papírkötés.
2 000 HUF
1847598
17380
333
1 600 HUF
1845440
17381
333
Szőcs Henriette: Ősképcsarnok. Bp.,2015, Cédrus Művészeti Alapítvány-Napkút Kiadó. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
1 200 HUF
1847317
17382
333
Kovács Gábor: Névtelen csillagok. DEDIKÁLT! H.n., 1993, Alterra. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1 200 HUF
1848458
17383
333
Makoldy József: Amint én láttam. Rajzolta: - -. Előszóval ellátta: Herczeg Ferenc. Szövegét írta: Lázár István. Bp.,1926, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói, zsinórral átfűzött papírkötés, kissé gyűrött borítószélekkel, kis sérülésen a gerincen, és a borító egyik sarkán pici hiánnyal, egyébként jó állapotban, ajándékozási sorokkal. Ebből a műből ezer példány készült száztizenöt rajzzal és harmincöt eredeti linóleummetszettel. Számozatlan példány.
2 400 HUF
1845446
17384
333
Sántha Attila: Székely szótár. Kézdivásárhely, 2004, Havas. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
2 000 HUF
1842612
17385
333
1895 Kis Almanach. IV. évf. Húsz magyar író eredeti meséivel, képekkel. Szerk.: Bródy Sándor. Bp.,1895, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kijáró lapokkal, hiányzó címlappal, megviselt állapotban.
1 200 HUF
1804954
17386
333
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house