https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 421

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Pullman, Philip: A tökéletes óramű avagy minden(ki) működésre kész. 2002, Passage Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
17375.

Pullman, Philip: A tökéletes óramű avagy minden(ki) működésre kész. 2002, Passage Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
Vörösmarty Album. Bp., 1909, Wodianer. Illusztrációkkal, kissé kopott vászonkötésben, jó állapotban.
1
17376.

Vörösmarty Album. Bp., 1909, Wodianer. Illusztrációkkal, kissé kopott vászonkötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Bálint Zsolt: A kegyelem évei. Szeged, 1997, Agapé Kft. Kiadói papírkötés, jó állapotban.+A szerző saját kezével megírt, aláírt képeslap.
1
17377.

Bálint Zsolt: A kegyelem évei. Szeged, 1997, Agapé Kft. Kiadói papírkötés, jó állapotban.+A szerző saját kezével megírt, aláírt képeslap.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Jászay Pál: A magyar nemzet napjai. Pest 1846. Hartleben Konrád Adolf tulajdona. Első kötet. (csak egy kötet jelent meg). A végéből 58 oldal hiányzik, pár lap kijár, foltos.
1
17378.

Jászay Pál: A magyar nemzet napjai. Pest 1846. Hartleben Konrád Adolf tulajdona. Első kötet. (csak egy kötet jelent meg). A végéből 58 oldal hiányzik, pár lap kijár, foltos.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
M. M. Bahtyin: A szó az életben és a költészetben. Fordította: Könczöl Csaba. Mérleg sorozat. Bp.,1985, Európa. Kiadói papírkötés.
1
17379.

M. M. Bahtyin: A szó az életben és a költészetben. Fordította: Könczöl Csaba. Mérleg sorozat. Bp.,1985, Európa. Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
1
 
Vajda Miklós (szerk.): Évről évre. Graves-díjas költők antológiája. Huszonhárom esztendő legszebb magyar versei. Békéscsaba, 1992, Magyar Írószövetség és Békés Megyei Könyvtár. Megjelent 1000 példányban. Kiadói kartonált kötés, műanyag védőborítóval, jó állapotban.
1
17380.

Vajda Miklós (szerk.): Évről évre. Graves-díjas költők antológiája. Huszonhárom esztendő legszebb magyar versei. Békéscsaba, 1992, Magyar Írószövetség és Békés Megyei Könyvtár. Megjelent 1000 példányban. Kiadói kartonált kötés, műanyag védőborítóval, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
Szőcs Henriette: Ősképcsarnok. Bp.,2015, Cédrus Művészeti Alapítvány-Napkút Kiadó. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
1
17381.

Szőcs Henriette: Ősképcsarnok. Bp.,2015, Cédrus Művészeti Alapítvány-Napkút Kiadó. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
Kovács Gábor: Névtelen csillagok. DEDIKÁLT! H.n., 1993, Alterra. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
17382.

Kovács Gábor: Névtelen csillagok. DEDIKÁLT! H.n., 1993, Alterra. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
Makoldy József: Amint én láttam. Rajzolta: - -. Előszóval ellátta: Herczeg Ferenc. Szövegét írta: Lázár István. Bp.,1926, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói, zsinórral átfűzött papírkötés, kissé gyűrött borítószélekkel, kis sérülésen a gerincen, és a borító egyik sarkán pici hiánnyal, egyébként jó állapotban, ajándékozási sorokkal.   Ebből a műből ezer példány készült száztizenöt rajzzal és harmincöt eredeti linóleummetszettel. Számozatlan példány.
1
17383.

Makoldy József: Amint én láttam. Rajzolta: - -. Előszóval ellátta: Herczeg Ferenc. Szövegét írta: Lázár István. Bp.,1926, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói, zsinórral átfűzött papírkötés, kissé gyűrött borítószélekkel, kis sérülésen a gerincen, és a borító egyik sarkán pici hiánnyal, egyébként jó állapotban, ajándékozási sorokkal. Ebből a műből ezer példány készült száztizenöt rajzzal és harmincöt eredeti linóleummetszettel. Számozatlan példány.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
 
Sántha Attila: Székely szótár. Kézdivásárhely, 2004, Havas. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
1
17384.

Sántha Attila: Székely szótár. Kézdivásárhely, 2004, Havas. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1895 Kis Almanach. IV. évf. Húsz magyar író eredeti meséivel, képekkel. Szerk.: Bródy Sándor. Bp.,1895, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kijáró lapokkal, hiányzó címlappal, megviselt állapotban.
1
17385.

1895 Kis Almanach. IV. évf. Húsz magyar író eredeti meséivel, képekkel. Szerk.: Bródy Sándor. Bp.,1895, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kijáró lapokkal, hiányzó címlappal, megviselt állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
Városkapu. Bodor Ferenc válogatott írásai. Válogatotta és szerk.: Bodor Katalin. Bp., 2001, Magyar Iparművészeti Egyetem. Kiadói kartonált papírkötés, javított gerinccel, intézményi bélyegzővel.
1
17386.

Városkapu. Bodor Ferenc válogatott írásai. Válogatotta és szerk.: Bodor Katalin. Bp., 2001, Magyar Iparművészeti Egyetem. Kiadói kartonált papírkötés, javított gerinccel, intézményi bélyegzővel.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment