https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 421
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1758928
18560
333
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Sík Sándor: Az olvasás tudománya. Szeged, 2000, Sík Sándor Piarista Egyetemi Szakkollégium. Kiadói papírkötés, gyűrött. 1758875
18562
333
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Wass Albert: Válogatott magyar mondák és népmesék. Pomáz, 2002, Kráter. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1758864
18563
333
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Plutharkhosz: Iszisz és Oszirisz. Az Ókori Irodalom Kiskönyvtára. Fordította, az utószót és a jegyzeteket írta: W. Salgó Ágnes. Bp.,1986, Európa. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
1322822
18564
333
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Szabolcsi Bence: Beethoven. Bp, 1948, Új Idők. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1324591
18565
333
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Dormándi László (szerk.): Kis enciklopédia - A tudományok és művészetek összefoglalása. Bp., é.n., Pantheon. 710 p. Kiadói egészvászon-kötésben.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1758932
18567
333
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
A magyar nemzeti irodalom történeti ismertetése. II. kötet: Kisfaludy Károlytól mostanig. Összeállította: Beöthy Zsolt. Bp.,1891, Athenaeum, 1 t.+414 p. Hatodik, javított és bővített kiadás. Korabeli átkötött aranyozott gerincű félbőr-kötés, márványozott lapélekkel, kopott gerinccel és borítóval.
The item is not available
1789077
18568
333
0
1600
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Gombos Albin: A Grönlandi Titok III. Bújócska a tengeren. (Hájas Muki az ostromzáron keresztül.) Bp., ,Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, laza fűzéssel.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1791601
18569
333
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Mécs László: Üveglegenda. Versek. Bp.,é.n., Athenaeum. Átkötött félvászon-kötés, ex libris-szel.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1793910
18570
333
0
900
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Abonyi Lajos: Panna asszony leánya. Bp., 1873. Pfeiffer Ferdinánd. 88p. Címlapon hiány. Kiadói papírkötésben.
The item is not available
1792093
18571
333
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Pálffy Judit: Szerelmes album. hn.,é.n, Pálffy Judit - Iskolaszolga Kft. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1782364
18572
333
0
1800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Testvériesen - Tíz magyar költő verse (Bp. 1939.) Kopja könyvek. 96 l. (Kopja könyvek I.) Többek közt Szerető Sándor és Cserhát József verseivel, Kiadói kartonálásban.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1782374
18573
333
0
1800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Bónyi Adorján: Őméltósága. Vándor Kálmán (1898-1949) író, újságírónak szóló dedikálással. Az író ex librisével. Bp., Széchenyi. Kisse laza egészvászon kötésben.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment