Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 83

16982.

100 HUF
0,27
0,31

16983.

1 600 HUF

16984.

2 200 HUF
5,96
6,88

16985.

800 HUF

Dr. Albert Schalle: A vízgyógyászat ABC-je, Bp. Arkánum, 1990
16986.

800 HUF

16987.

1 800 HUF

Dr. Iwan Bloch: Das Sexualleben unserer Zeit. Berlin, 1907, Louis Marcus. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
16988.

3 000 HUF

16989.

2 000 HUF

Konkoly Kálmán: Magyar alkotók. Hírneves magyar tudósok, művészek, szakemberek műhelyéből. Bp., 1942, Singer és Wolfner. Kiadó papírkötésben, kopott, foltos borítóval, foltos szennylapokkal.
16990.

800 HUF

16991.

1 000 HUF

Dr. Oblidál Zoltán: Mindenki gyógyszerkönyve. Bp., 2000. Megapress.
16992.

1 600 HUF

Brian Ward: Egészséges halak a lakásban. Bp., 1993. Maecenas.
16993.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF