https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Natural sciences, Medicine Number of items: 83
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1866362
16946
333
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Dr. Fortnet Béla - Dr. Paul Benő: Allergia és allergiás betegségek. Belgyógyászati klinikai tanulmány allergiás jelenségekről és kórképekről. Bp., 1938, Novák Rudolf és Társa. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1843399
16947
333
0
1200
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Stembridge, James H.: The World-Wide Geographies. 3. köt.: Exploring the British Isles. London, 1946, Oxford University Press. Vászonkötésben, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1651598
16948
333
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Máday Izidor: Adatok az alkoholizmus kérdésének ismertetéséhez. Bp., 1905, Kilián Frigyes. Átkötött félvászon-kötés, sérült gerinccel, kissé kopottas borítóval, volt könyvtári példány.
The item is not available
1869337
16949
333
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Arthur Eddington: A természettudomány új útjai. Fordította: Dr. Donhoffer Szilárd. Bp.,é.n.,Franklin. Kiadói egészvászon-kötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1869868
16950
333
0
1200
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Csűrös Zoltán: Számok csodavilága. Nemes Török János rajzaival. Bp.,é.n., Athenaeum. Kiadói kopottas félvászon-kötés.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1851091
16951
333
0
3000
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Növényhatározó I-II. kötet. Bp.,1968, Tankönyvkiadó. Negyedik, átdolgozott kiadás. Kiadói nylon-kötés.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1846854
16952
333
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Physiologus. A Zsámborki-kódex állatábrázolásaival. Fordította: Mohay András. Az utószót és képmagyarázatokat Kádár Zoltán írta. Bp.,1986, Helikon. Kiadói velúr-kötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1832643
16953
333
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Markovits Imre dr.: A kvarcfénykezelés technikája és indikációi. Az ultra-ibolya sugarak és alkalmazásuk az orvostudományban. Bp.,é.n., Novák és Társa. Átkötött félvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott gerinccel, névbélyegzővel.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1834346
16954
333
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Gál István: Ismerkedés a természettel. Maderspach Viola rajzaival. Bp., 1941. KM.E.NY. Kiadói félvászon kötésben
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1832747
16955
333
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
David Attenborough: Az élet erőpróbái. Fordította: Sárközy Elga. Bp.,1993, Park. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
1833407
16956
333
0
3800
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Dr. Fornet Béla: Belgyógyászat I-II. Bp.,1944, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Második kiadás. Kiadói félvászon kötésben, szövegközti képekkel, ábrákkal illusztrálva.
The item is not available
Starting price:
3 800 HUF
1833032
16957
333
0
4000
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Balbi Adorján: Egyetemes Földrajza a művelt közönség számára Átdolg. és kibőv. Czirbusz Géza. IV. kötet II. rész. A keleti földségi csoport északi kontinensei. A szövegbe nyomott számos ábrázolattal. Nagybecskerek, 1897, Pleitz Fer. Pál. Korabeli sérült gerincű félvászon kötésben.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment