Printed Materials

Number of items: 298

12906.

1 000 HUF

cca 1925 Telefonnal kapcsolatos képes kiadványok (A telefon fejlődése Budapesten, A telefon összeköti az egész világgal)
12907.

1 400 HUF

1926 Gödöllő, Napsugár Turáni Tudósító 1. sz., 1926. május 15., kiadja Szépvízi Balás Béla, 200 kr. bélyeggel, pecséttel, Nagy Sándor (1869-1950) festőművész, a gödöllői művésztelep egyik alapítójának részére, hajtásnyomokkal, ceruzás bejelöléssel, 2 p.
12908.

2 000 HUF

1926 Vadászati útmutató az 1926-1927. vadászati évre, III. évfolyam, szerk. Nagy László, 232p
12909.

8 000 HUF

1927 Bp., A Budapesti I. kerületi M. Kir. Állami Verbőczy István Reálgimnázium összes tanárainak, végzett növendékeinek lexikona, 55p
12910.

800 HUF

1928 Perczel Béla ezüst vándorserleg céllövő-verseny meghívója, Budapest Székesfőváros I. kerületének Testnevelési Bizottságának rendezésében, Bp., Attila Nyomda Rt., Badál Ede rendező, ker. elöljáró, elnök névre szóló meghívója.
12911.

1 000 HUF

1928 Uj Idők. XXXIV. évfolyam második fele bekötve Szerk.: Herczeg Ferenc. Félvászon-kötésben
12912.

1 000 HUF

1928-1938 Vegyes újság tétel,10 db, Nemzeti Újság Képes Műmelléklete 5 db, Nemzeti Újság 1 db, Nemzeti Magazin 4 db, változó, többnyire szakadozott állapotban
12913.

900 HUF
2,44
2,81

1928 Pesti Hírlap kincsesháza. Félvászon-kötésben, kopott gerinccel, kissé laza fűzéssel.
12914.

1 000 HUF

1929 Hölgyek naptára. Szerk.: S. Bokos Malvin. XLVI. évf. Bp.,1929, Légrády Nyomda és Könyvkiadó Rt., 263 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói karton-tokban, kissé sérült gerinccel.
12915.

2 600 HUF
7,05

12916.

10 000 HUF

cca 1930-1940 Debrecen és Hortobágy eszperantó nyelvű idegenforgalmi prospektus, Kerny István (1879-1963), és Aszmann Ferenc (1907-1988) fekete-fehér fotóival, a címlapon Benyovszky István (1898-1969) festőművész, grafikus illusztrációjával, Bp., Pallas-ny.
12917.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF