https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 298

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1956 Magyarország népe! Magyar Dolgozók Pártjának központi vezetőségének röplapja, benne az 1956. okt. 28.-án megválasztott vezetőség névsorával (Kádár János, Apró Antal, Kiss Károly, Münnich Ferenc, Nagy Imre, Szántó Zoltán), foltos, szakadt. 29x21 cm
1
13050.

1956 Magyarország népe! Magyar Dolgozók Pártjának központi vezetőségének röplapja, benne az 1956. okt. 28.-án megválasztott vezetőség névsorával (Kádár János, Apró Antal, Kiss Károly, Münnich Ferenc, Nagy Imre, Szántó Zoltán), foltos, szakadt. 29x21 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
1956 A Melbournei Olimpia, sok fotóval illusztrált nyomtatvány, pp.:62,
1
13051.

1956 A Melbournei Olimpia, sok fotóval illusztrált nyomtatvány, pp.:62,

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
1956 Vegyes 1956-os újság tétel, db:  Szabad Szó. 1956. okt. 31. (x2) 24. évf. 1. sz., Magyar Függetlenség. 1956. okt. 31. I. évf. 3. sz., Irodalmi újság 1956. nov. 2. VII. évf. 43. sz, Népszava. 1956. okt. 30-31. 84. évf. 256-257. sz. Változó állapotban, a Népszava egyik száma ragasztott, a másik sérült, hiányos.
1
13052.

1956 Vegyes 1956-os újság tétel, db: Szabad Szó. 1956. okt. 31. (x2) 24. évf. 1. sz., Magyar Függetlenség. 1956. okt. 31. I. évf. 3. sz., Irodalmi újság 1956. nov. 2. VII. évf. 43. sz, Népszava. 1956. okt. 30-31. 84. évf. 256-257. sz. Változó állapotban, a Népszava egyik száma ragasztott, a másik sérült, hiányos.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
1956 A Melbournei Olimpia, sok fotóval illusztrált újság, pp.:62,
1
13053.

1956 A Melbournei Olimpia, sok fotóval illusztrált újság, pp.:62,

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
2
 
1956 Szabad Magyar Rádió. A Rádió Forradalmi Munkástanácsának a lapja. Szerk.: Tóth György. 1956. okt. 30. Bp., Athenaeum, sarka leszakadt, apró lyukkal.
1
13054.

1956 Szabad Magyar Rádió. A Rádió Forradalmi Munkástanácsának a lapja. Szerk.: Tóth György. 1956. okt. 30. Bp., Athenaeum, sarka leszakadt, apró lyukkal.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
36
 
1956 Néprajzi értesítő. XXXVIII. évf. Bp., Művelt Nép. Papírkötés.
1
13055.

1956 Néprajzi értesítő. XXXVIII. évf. Bp., Művelt Nép. Papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
1956 4 db 1956-os újság
1
13056.

1956 4 db 1956-os újság

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
1
 
1958 Magyar Grafika, II. évfolyam 1958. 6. sz. Szerk.: Lengyel Lajos. Bp., 1958, Műszaki,(Nyomdaipari Tanulóintézet-ny.) Rengeteg szövegközti és egészoldalas illusztrációval. Kiadói papírkötés, kopottas borítóval, az elülső kötéstáblán hosszában gyűrődés, törés. Megjelent 3500 példányban.   Az 1948-as államosítás tízéves évfordulója alkalmára kiadott a magyar nyomdákat gazdag illusztrációs anyaggal bemutató kiadvány.
1
13057.

1958 Magyar Grafika, II. évfolyam 1958. 6. sz. Szerk.: Lengyel Lajos. Bp., 1958, Műszaki,(Nyomdaipari Tanulóintézet-ny.) Rengeteg szövegközti és egészoldalas illusztrációval. Kiadói papírkötés, kopottas borítóval, az elülső kötéstáblán hosszában gyűrődés, törés. Megjelent 3500 példányban. Az 1948-as államosítás tízéves évfordulója alkalmára kiadott a magyar nyomdákat gazdag illusztrációs anyaggal bemutató kiadvány.

 
The item is not available
Starting price:
4 600 HUF
12,47
EUR
,
14,38
USD
Number of bids:
0
 
1960 A Szolnoki MÁV Labdarúgó Szakosztályának Képes Híradója. 50 éves a Szolnoki MÁV SE. Szolnok, Szolnoki MÁV Sport Egyesület labdarúgó szakosztályának propaganda bizottsága, szakadozott, foltos, 24 p.
1
13058.

1960 A Szolnoki MÁV Labdarúgó Szakosztályának Képes Híradója. 50 éves a Szolnoki MÁV SE. Szolnok, Szolnoki MÁV Sport Egyesület labdarúgó szakosztályának propaganda bizottsága, szakadozott, foltos, 24 p.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
1961 Keresztury Dezső: Horváth János (1878-1961.) Magyar Nyelv. 1961. Június. LVII. évf. 2 sz. 126-134 p.  Keresztury Dezső (1904-1996) író, lapszerkesztő saját kezű dedikációjával Horányi Mátyás (1928-1995) irodalomtörténésznek a Magyar Nyelv egy cikkén.
1
13059.

1961 Keresztury Dezső: Horváth János (1878-1961.) Magyar Nyelv. 1961. Június. LVII. évf. 2 sz. 126-134 p. Keresztury Dezső (1904-1996) író, lapszerkesztő saját kezű dedikációjával Horányi Mátyás (1928-1995) irodalomtörténésznek a Magyar Nyelv egy cikkén.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
1962-1969 A müncheni Nemzetőr újság 16 száma, változó állapotban.
1
13060.

1962-1969 A müncheni Nemzetőr újság 16 száma, változó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
1962 Esti Hírlap. 1962.aug. 15. Újra a földön! Nyikolajev és Popovics  űrhajósok Vosztok-3, és Vosztok-4 űrhajókkal visszatértek a földre.
1
13061.

1962 Esti Hírlap. 1962.aug. 15. Újra a földön! Nyikolajev és Popovics űrhajósok Vosztok-3, és Vosztok-4 űrhajókkal visszatértek a földre.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment