Flea Market
Number of items: 330
1843560
11582
333
Flea Market
Régi színházi látcső, gyöngyház berakással, sérült, "Leyritz Árpád látszerész Temesvár" feliratú, kissé kopott, sérült tokban
5 000 HUF
1860895
11583
333
Flea Market
Gyergyák jelzéssel: Furulyázó pásztor. Olaj, vászon, keretben, 36×48 cm
9 000 HUF
1860912
11584
333
Flea Market
Jelzés nélkül: Boldogkőváralja. Olaj, karon, keretben, 22×27 cm
7 000 HUF
1860908
11585
333
Flea Market
Bakonyi jelzéssel: Házudvar virágokkal. Olaj, karon, keretben, 20×25 cm
7 000 HUF
1860904
11586
333
Flea Market
Lázár Szilárd (?-?): Alvó gyermek. Szén, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×24 cm
7 000 HUF
1871270
11588
333
Flea Market
Csillagdíszes réz asztali tartó, kis kopásokkal, m: 39 cm
1 000 HUF
1862361
11589
333
Flea Market
Mária a Jézuskával, üvegezett szalmakép, keretben, 30×16 cm
1 200 HUF
1871120
11590
333
Flea Market
cca 1969 A KFKI Petőfi SK által alapított Reaktor Kupa tájékozódási futóverseny vándordíja, fém, m: 34 cm
1 000 HUF
1871080
11591
333
Flea Market
Keleti jelenetekkel díszített fa doboz, kopott, d: 13 cm, m: 15 cm
1 000 HUF
1870913
11592
333
Flea Market
Réz morzsalapát + kefe, h: 20 ill. 22 cm
1 000 HUF
1862072
11593
333
Flea Market
Kerámia almasütő készlet. Bontatlan.
1 000 HUF
1867206
11594
333
Flea Market
Krisztus fej, karcolt falemez, keretben, 34×27 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m