Printed Materials

Number of items: 305

cca 1944-1945 2 db Második világháborús röplap, az egyik szakadt, 12x19 cm
12944.

2 000 HUF

1944-1945 Technika, 6 szám: 1944 Technika. A Magyar Mérnökök Lapja. 25. évf. 9. sz. Szerk.: Dr. Pattanttyús Á. Géza, Eőri Fintor Zoltán. Bp., "Élet"-ny. 1945 Technika. A Mérnöki Továbbképző Intézet Kiadványai 246-250. füzetek. Bp., "Élet"-ny. A 247. füzet borítója szakadt, hiányos.
12945.

3 000 HUF

1944-1964 Vegyes nyomtatvány tétel.  1944 A Magyar Mérnök- és Építészegylet Közlönye. 1944. 78. kötet. 20. sz. Szerk.: Beliczay András. Bp., Stádium-ny., XII+818-828 p. Papírkötés, a borítója leszakadt, intézményi bélyegzővel.  1958 Építőkisipari Egységárgyűjtemény. Bp.,1958, Építésügyi Főosztály(, Sztálinvárosi Nyomda-ny.). Papírkötés, intézményi bélyegzővel. Megjelent 3000 példányban. 1964 Sorházak és társasházak. Tájékoztató tervgyűjtemény az 1964. évben megjelent sorház és társasház-típustervekről. Bp.,1964, Építésügyi Dokumentációs Iroda. Kiadói papírkötés, javított, kissé sérült kötéssel, foltos borítóval.
12946.

1 000 HUF

1944 A Magyar Nők Lapja 11 db száma, széteső állapotban
12947.

1 400 HUF

cca 1945-1948 Amerikai dokumentumfilmek a demokráció szolgálatában. Bp., Goldberger Arnold, 23 p.
12948.

1 000 HUF

Új szellemi front. Kállai Gyula, Révai József, Darvas József, Zilahy Lajos, Gábor Andor, Illyés Gyula, Erdei Ferenc, Szekfű Gyula, Horváth Márton cikkei. (Bp., 1945), Szikra (Athenaeum-ny.), 47+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés.
12949.

1 600 HUF

12950.

15 000 HUF
40,65
46,88

1945 az Orosházi hírek, a Magyar Nemzeti Függetlenségi Front orosházi lapja 2. évf. 64. lapszáma (ápr. 25.), érdekes aktuális hírekkel Berlin elfoglalásáról, "svábhazaárulókról", stb.
12951.

2 000 HUF

1946 Evangelikus keresztények képes Harangszó-naptára az 1946. évre. 9. évf. Szerk.: Szabó József. Győr, Baross-nyomda, 64 p.
12952.

1 200 HUF

12953.

3 000 HUF

12954.

6 000 HUF

1949 Szovjetunió. Budapesti nemzetközi kiállítás, ismertető füzet, tűzött papírkötésben
12955.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF