Worldwide silver and metal coins

Number of items: 300

Német Harmadik Birodalom 1934D 2M Ag "Náci hatalom 1. évfordulója 1933. márc. 21. - Garnisonkirch" T:2 ph.  German Third Reich 1934A 2 Marks Ag "1st Anniversary of Nazi rule March 21, 1933 - Garnisonkirche" C:XF edge error  Krause KM# 81
30898.

2 600 HUF
7,05

Német Harmadik Birodalom 1934D 5M Ag "Náci hatalom első évfordulója" T:2,2-  German Third Reich 1934D 5 Marks Ag "1st Anniversary of Nazi rule" C:XF,VF  Krause KM#83
30899.

1 600 HUF

Német Harmadik Birodalom 1935A 5M Ag "Hindenburg" T:2 kis patina, kis ph.   German Third Reich 1935A 5 Marks Ag "Hindenburg" C:XF small patina, small edge error
30900.

2 000 HUF

Német Harmadik Birodalom 1935E 5M Ag "Hindenburg" T:2 kis patina   German Third Reich 1935E 5 Marks Ag "Hindenburg" C:XF small patina
30901.

2 000 HUF

Német Harmadik Birodalom 1935F 5M Ag "Hindenburg" T:2   German Third Reich 1935F 5 Marks Ag "Hindenburg" C:XF
30902.

2 000 HUF

Német Harmadik Birodalom 1936A 5M Ag "Hindenburg" kontraszemen jelzett Ag keretben T:2  German Third Reich 1936A 5 Mark Ag "Hindenburg" in AG fram hallmark on suspension ring  C:XF  Krause KM#86
30903.

1 000 HUF
10

Német Harmadik Birodalom 1936A 5M Ag "Hindenburg" T:2,2- patina German Third Reich 1936A 5 Mark Ag "Hindenburg" C:XF,VF patina Krause KM#86
30904.

1 800 HUF

Német Harmadik Birodalom 1936G 5M Ag "Hindenburg" T:2 patina German Third Reich 1936G 5 Mark Ag "Hindenburg" C:XF patina Krause KM#86
30905.

2 200 HUF
5,96
6,88

Német Harmadik Birodalom 1937A 2M Ag "Hindenburg" T:1-,2  German Third Reich 1937A 2 Mark Ag "Hindenburg" C:AU,XF  Krause KM#93
30906.

1 600 HUF

Német Harmadik Birodalom 1937A 5M Ag "Hindenburg" T:2 kis patina German Third Reich 1937A 5 Mark Ag "Hindenburg" C:XF small patina  Krause KM#94
30907.

2 000 HUF

Német Harmadik Birodalom 1937D 5M Ag "Hindenburg" T:2  German Third Reich 1937D 5 Mark Ag "Hindenburg" C:XF  Krause KM#94
30908.

2 400 HUF

Német Harmadik Birodalom 1937J 5M Ag "Hindenburg" T:2 patina German Third Reich 1937J 5 Mark Ag "Hindenburg" C:XF patina  Krause KM#94
30909.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF