https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 80

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Leidenfrost Gyula: Rabok vagyunk vagy szabadok? Az örökléstan vázlata. Ma és Holnap 1. Pécs,[1927], Danubia, (Dunántúli Egyetemi Nyomda-ny.), 1 t. (J. G. Mendel, ,,a kisérleti örökléstan alapítója" fényképe)+272+2 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítószélekkel.
1
16953.

Leidenfrost Gyula: Rabok vagyunk vagy szabadok? Az örökléstan vázlata. Ma és Holnap 1. Pécs,[1927], Danubia, (Dunántúli Egyetemi Nyomda-ny.), 1 t. (J. G. Mendel, ,,a kisérleti örökléstan alapítója" fényképe)+272+2 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítószélekkel.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
Magdics Gáspár: A természettudomány útjai Istenhez.  Bp., 1932, Szent István Társulat Kiadói papírkötésben, kissé gyűrött szélekkel
1
16954.

Magdics Gáspár: A természettudomány útjai Istenhez. Bp., 1932, Szent István Társulat Kiadói papírkötésben, kissé gyűrött szélekkel

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
Dr. Luckhaub Gyula-Oravecz Károly: Algebra. A felső kereskedelmi iskolák I-II. évf. számára. Bp.,é.n., Franklin. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kissé hiányos gerinccel, ceruzás bejegyzésekkel.
1
16955.

Dr. Luckhaub Gyula-Oravecz Károly: Algebra. A felső kereskedelmi iskolák I-II. évf. számára. Bp.,é.n., Franklin. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kissé hiányos gerinccel, ceruzás bejegyzésekkel.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
Elwyn Hartley Edwards: Lovak. Határozó Kézikönyvek. Bp.,1996, Panem-Grafo. Kiadói kartonált papírkötés
1
16956.

Elwyn Hartley Edwards: Lovak. Határozó Kézikönyvek. Bp.,1996, Panem-Grafo. Kiadói kartonált papírkötés

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 
1-től 100.000-ig terjedő  számok hétjegyű logarithmusai és táblák politikai számtanhoz. Szerk.: Bogyó Samu és Havas Miksa. Bp.,(1910), Lampel Róbert. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, névbejegyzésekkel, névbélyegzővel, néhány jegyzettel.
1
16957.

1-től 100.000-ig terjedő számok hétjegyű logarithmusai és táblák politikai számtanhoz. Szerk.: Bogyó Samu és Havas Miksa. Bp.,(1910), Lampel Róbert. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, névbejegyzésekkel, névbélyegzővel, néhány jegyzettel.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 
Gazdasági alapismeretek. Kézikönyv a M. Kir. Téli Gazdasági tanfolyamok hallgatói részére. VI. javított kiadás. Bp., 1932, Pátria Irodalmi Vállalat és Nyomda Rt. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
1
16958.

Gazdasági alapismeretek. Kézikönyv a M. Kir. Téli Gazdasági tanfolyamok hallgatói részére. VI. javított kiadás. Bp., 1932, Pátria Irodalmi Vállalat és Nyomda Rt. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Balogh Kálmán: Orvosi Műszótár. Szerkesztette-- Bp., 1883, Eggenberger-féle Könyvkereskedés (Hoffmann és Molnár.) Átkötött kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, kijáró elülső szennylappal, intézményi bélyegzővel, de egyébként belül jó állapotban./Kálmán Balogh: Medical Dictionary. Bp.,1883, Eggenberger. Linenbinding, with damaged spine, in Hungarian language.
1
16959.

Balogh Kálmán: Orvosi Műszótár. Szerkesztette-- Bp., 1883, Eggenberger-féle Könyvkereskedés (Hoffmann és Molnár.) Átkötött kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, kijáró elülső szennylappal, intézményi bélyegzővel, de egyébként belül jó állapotban./Kálmán Balogh: Medical Dictionary. Bp.,1883, Eggenberger. Linenbinding, with damaged spine, in Hungarian language.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Dr. Temesváry György: A kábítószerekről. Különös tekintettel az általuk előidézett kóros megszokásra és toxicomania elleni küzdelemre. (Az idevonatkozó magyar törvények és rendeletek gyűjteményével.) Dr. Pekár Gyula előszavával. Bp.,(1936),Hornyánszky Viktor Rt. Magyar Kir. Udv. Könyvnyomda, 167 p. Kiadói egészvászon-kötés. Szép állapotban.
1
16960.

Dr. Temesváry György: A kábítószerekről. Különös tekintettel az általuk előidézett kóros megszokásra és toxicomania elleni küzdelemre. (Az idevonatkozó magyar törvények és rendeletek gyűjteményével.) Dr. Pekár Gyula előszavával. Bp.,(1936),Hornyánszky Viktor Rt. Magyar Kir. Udv. Könyvnyomda, 167 p. Kiadói egészvászon-kötés. Szép állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Bradley Trevor Greive: Az élet értelme. Fordította: Várlaki Tibor. Bp.,2005, GABO. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
16961.

Bradley Trevor Greive: Az élet értelme. Fordította: Várlaki Tibor. Bp.,2005, GABO. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
Dr. Albert Schalle: A vízgyógyászat ABC-je, Bp. Arkánum, 1990
1
16962.

Dr. Albert Schalle: A vízgyógyászat ABC-je, Bp. Arkánum, 1990

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
Oltay Károly: Geodézia. I-II. kötet. Tan- és kézikönyv mérnöki használatra. Bp., 1923-1943, Német József Technikai Könyvkiadóvállalata. Átkötött félvászon-kötés, a I. kötet címlapja hiányzik, két lapok kisebb szakadással, sérüléssel, lapszéli javításokkal.
1
16963.

Oltay Károly: Geodézia. I-II. kötet. Tan- és kézikönyv mérnöki használatra. Bp., 1923-1943, Német József Technikai Könyvkiadóvállalata. Átkötött félvászon-kötés, a I. kötet címlapja hiányzik, két lapok kisebb szakadással, sérüléssel, lapszéli javításokkal.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
Dr. Iwan Bloch: Das Sexualleben unserer Zeit. Berlin, 1907, Louis Marcus. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
1
16964.

Dr. Iwan Bloch: Das Sexualleben unserer Zeit. Berlin, 1907, Louis Marcus. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment