https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Architecture, Art

Number of items: 175

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Vegyes művészeti könyvtétel, 3 db:   Dercsényi Dezső: Zádor Anna: Kis magyar művészettörténet. Bp., 1980, Képzőművészeti alap. Kiadói papírkötés.   Bernáth Mária: Rippl-Rónai József. Szemtől szemben. Bp., 1976, Gondolat. Kiadói papírkötés, kissé gyűrött borítóval.   René Berger: A festészet felfedezése 1-2. 1. kötet: A látás művészete. 2. kötet: A megítélés művészete. Bp.,1977, Gondolat. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
1
16689.

Vegyes művészeti könyvtétel, 3 db: Dercsényi Dezső: Zádor Anna: Kis magyar művészettörténet. Bp., 1980, Képzőművészeti alap. Kiadói papírkötés. Bernáth Mária: Rippl-Rónai József. Szemtől szemben. Bp., 1976, Gondolat. Kiadói papírkötés, kissé gyűrött borítóval. René Berger: A festészet felfedezése 1-2. 1. kötet: A látás művészete. 2. kötet: A megítélés művészete. Bp.,1977, Gondolat. Második kiadás. Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,25
USD
Number of bids:
1
 
Vegyes művészeti könyvtétel, 2 db:   Bakó Zsuzsanna: Székely Bertalan (1835-1910). Bp., 1982, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.  Pataky Dénes: Bernáth Aurél. Bp., 1972, Corvina. Második, bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
16690.

Vegyes művészeti könyvtétel, 2 db: Bakó Zsuzsanna: Székely Bertalan (1835-1910). Bp., 1982, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Pataky Dénes: Bernáth Aurél. Bp., 1972, Corvina. Második, bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,25
USD
Number of bids:
0
 
Vegyes művészeti könyvtétel, 3 db:   Barátom, Vasarely. Catherine Millet beszélgetései Denise Renével. Fordította: Tótfalusi Ágnes. Bp.-Pécs, 2012, Libri-Szépművészeti Múzeum-Vaserly Múzeum-Janus Pannonius Múzeum. Kiadói papírkötés.   Fekete Tamás kiállítási katalógus. Szerk.: Ocsovai Dóra. Dorog, én., Novoprint. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.   Retrospetív 1990-2000. Bp.,2003,Nemes Galéria. Kiadói papírkötés.
1
16691.

Vegyes művészeti könyvtétel, 3 db: Barátom, Vasarely. Catherine Millet beszélgetései Denise Renével. Fordította: Tótfalusi Ágnes. Bp.-Pécs, 2012, Libri-Szépművészeti Múzeum-Vaserly Múzeum-Janus Pannonius Múzeum. Kiadói papírkötés. Fekete Tamás kiállítási katalógus. Szerk.: Ocsovai Dóra. Dorog, én., Novoprint. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált. Retrospetív 1990-2000. Bp.,2003,Nemes Galéria. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,90
USD
Number of bids:
0
 
Vegyes művészeti könyvtétel, 2 db:   Dávid Katalin: Magyar egyházi gyűjtemények kincsei. Bp., 1981, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.  Bodnár Éva: id. Markó Károly (1791-1860). Bp.,1980, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
16692.

Vegyes művészeti könyvtétel, 2 db: Dávid Katalin: Magyar egyházi gyűjtemények kincsei. Bp., 1981, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban. Bodnár Éva: id. Markó Károly (1791-1860). Bp.,1980, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,25
USD
Number of bids:
0
 
Zichy Mihály által illusztrált könyv:   Madách Imre: Az ember tragédiája. Bp., 1960, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói kissé foltos papír védőborítóval, jó állapotban.
1
16693.

Zichy Mihály által illusztrált könyv: Madách Imre: Az ember tragédiája. Bp., 1960, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói kissé foltos papír védőborítóval, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,39
USD
Number of bids:
0
 
1990 Babos Ágnes (1948-) kiállítási katalógus. Miskolc,1990, Mini Galéria. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
1
16694.

1990 Babos Ágnes (1948-) kiállítási katalógus. Miskolc,1990, Mini Galéria. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,25
USD
Number of bids:
0
 
1936 Antiquitäten-Gemälde. Aubusson- und Perser-Teppiche. Schiedmeyer-Flügel, Frigidaire.Szerk.: Dr. Ernst Mandelbaum-Peter Paul Kronthal. Berlin, 1936, 22 p.+4 t.
1
16695.

1936 Antiquitäten-Gemälde. Aubusson- und Perser-Teppiche. Schiedmeyer-Flügel, Frigidaire.Szerk.: Dr. Ernst Mandelbaum-Peter Paul Kronthal. Berlin, 1936, 22 p.+4 t.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,25
USD
Number of bids:
0
 
Dr. Sikota Győző, Zsolnay Teréz, Zsolnay Margit: Zsolnay a gyár és a család története. 1863-1973. Bp., 1974. Corvina. Számos illusztrációval, kiadói egészvászon-kötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1
16696.

Dr. Sikota Győző, Zsolnay Teréz, Zsolnay Margit: Zsolnay a gyár és a család története. 1863-1973. Bp., 1974. Corvina. Számos illusztrációval, kiadói egészvászon-kötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,60
USD
Number of bids:
2
 
Dr. Sikota Győző: Herendi porcelán. Bp., 1974. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1
16697.

Dr. Sikota Győző: Herendi porcelán. Bp., 1974. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,60
USD
Number of bids:
0
 
Gilyén Nándor-Mendele Ferenc-Tóth János: A Felső-Tiszavidék népi építészete. Bp., 1981, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
1
16698.

Gilyén Nándor-Mendele Ferenc-Tóth János: A Felső-Tiszavidék népi építészete. Bp., 1981, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,49
USD
Number of bids:
0
 
Johannes Itten: A színek művészete. A szubjektív élmény és objektív megismerés, mint a művészethez vezető utak. Fordította: Kartáson Gábor. Bp.,2000,Göncöl. Kiadói papírkötés.
1
16699.

Johannes Itten: A színek művészete. A szubjektív élmény és objektív megismerés, mint a művészethez vezető utak. Fordította: Kartáson Gábor. Bp.,2000,Göncöl. Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,25
USD
Number of bids:
1
 
Kaesz Gyula: Ismerjük meg a bútorstílusokat. Bp., 1962, Gondolat. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban, jó állapotban.
1
16700.

Kaesz Gyula: Ismerjük meg a bútorstílusokat. Bp., 1962, Gondolat. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,19
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment