Number of items: 102
1822899
11224
329
Hummel Goebel papagáj, kézzel festett, jelzett, kopott, m: 16 cm
5 000 HUF
1834081
11225
329
4600
Limoges porcelán kis tárgyak, 3 db, kettőn Napóleon képével, matricásak, jelzettek, kopásnyomokkal
4 600 HUF
1834224
11226
329
Unterweissbach porcelán madár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm
2 800 HUF
1833828
11227
329
Royal Roslyn Bavaria süteményes készlet, matricás, kopásnyomokkal, 5 + 1 db, d: 16,5 és 22 cm
2 000 HUF
1835354
11228
329
Rudolf Wächter Bavaria teás készlet, ezüst mázzal, jelzett, 5 csésze, 5 alj, kiöntő, tejes, cukortartó
10 000 HUF
1835388
11229
329
Ens porcelán virágtartó jelzett, hibátlan 4,5 cm
1 000 HUF
1835380
11230
329
Weimler weimari porcelán csésze + 3 alj Jelzett, kézzel festett, hibátlan / Weimar chinaware mug
1 800 HUF
1835959
11231
329
Franciscan angol porcelán Erica hiányos készlet. tányér, csésze, alátét, szószos és leveses tál. Jelzett, hibátlan.
5 000 HUF
1836021
11232
329
Royal Chatay China Laurel Magnolia porcelán tányérok. 8 db, matricás, jelzett, hibátlan d: 15 cm
2 000 HUF
1833432
11234
329
Cluj vándor a padon, Kézzel festett, sorszámozott, jelzett, hibátlan, 23x20cm
4 000 HUF
1771808
11235
329
MZ süteményes tányér (6 db), matricás, jelzett, egyiken apró lepattanás, d: 18 cm
1 000 HUF
1836014
11236
329
2 Asbach porcelán kupa és tányér 11 cm, d: 16 cm. Matricás, jelzett, hibátlan
2 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m