https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Military Number of items: 34
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1820336
16622
329
0
900
Books: Military
Artworks & Paper
1
Takáts Sándor: Kémvilág Magyarországon. Bp.,1980. Szépirodalmi. Kiadói vászonkötésben, papír védőborítóval.
The item is not available
1819214
16623
329
0
1000
Books: Military
Artworks & Paper
1
1991-1992 A Militaria Modell Magazin gyűjtőszáma. Bp., Magor. Papírkötés. Rossz állapotban! Számos kijáró oldallal, számos hiányzó oldallal (1. szám 4-9. oldalak között, 2. szám 22-27. oldalak között, 3. szám címlap-7. oldalak között, 4. szám 20-25. oldalak között, 5. szám 20-27. oldalak között, 6. szám.15/16,19/20 oldalak, 7. szám. 8-15., 18-23. oldalak között, 8. szám. 16-25. oldalak között, 9. szám. 14-23. oldalak között.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1820228
16624
329
0
1000
Books: Military
Artworks & Paper
1
Dobai Péter: A birodalom ezredese. Bp., 1985. Magvető
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1819766
16625
329
0
900
Books: Military
Artworks & Paper
1
Barcy Zoltán-Somogyi Győző: Magyar huszárok Móra Könyvkiadó, 1987. Egy két ceruzás beírással 1697004
16626
329
0
1000
Books: Military
Artworks & Paper
1
Brandes György: Lord Beaconsfield. (Disraeli Benjamin.) Jellemrajz. Fordított: Dr. Halasy Aladár. Bp.,1910, Franklin-Társulat. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban, szakadozott, kopott borítóval, a könyvtest részben elvált a borítótól.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1834660
16627
329
0
4000
Books: Military
Artworks & Paper
1
Wladimir Aichelburg: K.u.K. Segelschiffe in alten Photographien. / Osztrák-Magyar vitorlások régi képeslapokon. Wien, 1996.
Starting price:
4 000 HUF
1837471
16628
329
0
7000
Books: Military
Artworks & Paper
1
Schwartner, Martin von: Statistik des Königreichs Ungern(!). 1. köt. Buda, 1809, Universitäts-schriften. Kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
Starting price:
7 000 HUF
1833552
16629
329
0
800
Books: Military
Artworks & Paper
1
Duff Cooper: A nyugati hadszíntér. Fordította Balla Antal. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
The item is not available
1834691
16630
329
0
1200
Books: Military
Artworks & Paper
1
Instruktionsbuch für die Einjährig-Freiwilligen des k.u.k. Heeres. III. theil. Heerwesen. Wien, 1907, K.u.K. Hof- und Staatsdruckerei, XI+116 p. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötésben, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval, foltos, ceruzás aláhúzásokkal, a két melléklet hiányzik.
Starting price:
1 200 HUF
1813602
16631
329
0
1200
Books: Military
Artworks & Paper
1
Honvédelmi ismeretek V-VI. Hősi magyar élet a Mohácsi vészig. Katonai földrajz. A gimnázium V., a liceum I., a gazdasági középiskolák I., valamint az iparos- és kereskedő-tanonciskolák I. osztálya számára. (Leventekiképzési Segédlet. )Bp.,1942, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel a gerincen.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1816100
16632
329
0
1600
Books: Military
Artworks & Paper
1
Marshall tábornagy: így győztünk... Fordította Éber Ernő. Bp., (1945) Franklin. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1832660
16633
329
0
2000
Books: Military
Artworks & Paper
1
Józsa György Gábor: Ferenc József zászlai alatt (1848-1914). Bp., 1990, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment