Books: History Number of items: 198
1789106
16586
329
Books: History
Éber Antal: Széchényi gazdaságpolitikája. Kultúra és tudomány. Bp.,é.n.,Franklin. Kiadói egészvászon-kötés.
2 000 HUF
1791851
16587
329
4200
Books: History
Stefan Niemayer második világháborús témájú könyvei, 7 db: Adolf Hitler története, Hitler. Hitler elmenekült?, Az SS története, Hess, a rejtély, Himmler, a tömeggyilkos, Adolf Eichmann, milliók gyilkosa, Heydrich, a könyörtelen, Bp.,1997-2004, Könyvmíves Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
4 200 HUF
1788765
16588
329
Books: History
Hajja; Vágó (szerk.); Marosi Ernő: Mitológiai ki kicsoda Hajja és fiai 1998.
1 200 HUF
1790845
16589
329
Books: History
Földi Pál: A Luftwaffe. Bp.,é.n., Anno Kiadó. Kiadói papírkötés.
1790844
16590
329
Books: History
Földi Pál: A Waffen SS története. Bp.,1999, Anno Kiadó. Kiadói papírkötés.
1791858
16591
329
Books: History
Vegyes könyvtétel, 3 db: Emma Baumacher: Náci hadvezérek+Kesserling, a szürke eminenciás. Carus T.: Az I. világháború nagy csatái. Bp.,2007-2008, Könyvmíves Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1 400 HUF
1792454
16592
329
Books: History
3 600 HUF
1792634
16593
329
Books: History
Dr. Török József (szerk.): Szent István tisztelete 3 példány a könyvből
1 000 HUF
1792671
16594
329
Books: History
Dr. Kovács András: Vallomás a székely szombatosok perében. Bukarest, 1981. Kriterion. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
1792355
16595
329
Books: History
Szécsy János: Az erőszak kora. Fejezetek egy egy közjáték lélektanából. Budapest, 1943, Pharos. Kiadói papírkötés. gerincen kis hibával
1792393
16596
329
Books: History
Vázsonyi Vilmos beszédei és írásai I-II. A két kötettben foglalt beszédeket, írásokat összegyűjtötte és korrajzi bevezetésekkel, kisérő jegyzetekkel ellátva, sajtó alá rendezte: Dr. Csergő Hugó és Balassa József. Előszót írt a műhöz: Apponyi Albert, Esterházy Móric,és Bárczy István. Vázsonyi Vilmos életrajzát: Pakots József, a zárószavát Dr. Vázsonyi János írta. Bp., 1927, Országos Vázsonyi-Emlékbizottság. Kiadói kissé kopottas aranyozott félbőr kötés. Ázásnyomokkal
1 800 HUF
1791673
16597
329
Books: History
Dr. Kiss Elemér (szerk.): A Magyar Hivatalos Közlöny 150 éve 1848-1998. Bp., 1998. MHK.
2 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house