https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Travelling, Local History Number of items: 220
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1782826
15124
328
0
800
Books: Travelling, Local History
Artworks & Paper
1
Fitz Jenő: Séta a régi Székesfehérvárt. Székesfehérvárt, 1993, Szent István Király Múzeumai, (Vörösmarty Nyomda Rt.-ny.) Negyedik, javított kiadás. Kiadói papírkötés.
The item is not available
1786130
15125
328
0
1000
Books: Travelling, Local History
Artworks & Paper
1
75 év a fővárosi útfenntartás szolgálatában. Írta és szerkesztette: Esztergályos Gábor, Király Károly et alii. Közútfenntartási Igazgatóság, Bihari úti telep. 1926-2001. Bp., 2001, Fővárosi Közuterület-Fenntartó Rt. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1783750
15126
328
0
1000
Books: Travelling, Local History
Artworks & Paper
1
Kalauz a régi és az új Kolozsvárhoz. Kolozsvár, 1992. Korunk.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1783721
15127
328
0
1000
Books: Travelling, Local History
Artworks & Paper
1
Ligeti Lajos: Sárga istenek sárga emberek. Bp., 1988. Gondolat + Kutasi Kovács Lajos: Fekete istenek, fekete emberek. Bp., 1980. Gondolat
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1785963
15128
328
0
2800
Books: Travelling, Local History
Artworks & Paper
1
Évszázadokon át - Tolna megye történetének olvasókönyve 2. Szerk.: K. Balog János. Bp., 1983, Tolna Megyei Levéltár, (Szekszárdi Nyomda-ny.), 606 p. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval. Megjelent 1300 példányban.
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
1788367
15129
328
0
900
Books: Travelling, Local History
Artworks & Paper
1
Germanus Gyula: Allah akbar! Bp., 1979, Szépirodalmi. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban
The item is not available
1785124
15130
328
0
2600
Books: Travelling, Local History
Artworks & Paper
1
Találkozás Bereggel. Szerk.: Mező András. Vásárosnamény, 1978, Nagyközségi-Járási Könyvtár. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 2500 példányban.
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
1785183
15131
328
0
4600
Books: Travelling, Local History
Artworks & Paper
1
Mező András (szerk.): Szamosközi tanulmányok. Fehérgyarmat, 1988. Fehérgyarmati Városi Tanács. 351p. Aranyozott nyl kötésben
The item is not available
Starting price:
4 600 HUF
1818075
15132
328
0
1000
Books: Travelling, Local History
Artworks & Paper
1
Szelényi Károly: Eger. Hevesi képek. Bp., 1987, Képzőművészeti Kiadó-Kossuth Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1815430
15133
328
0
800
Books: Travelling, Local History
Artworks & Paper
1
Schwarz Katalin: Pest-budai Hírmondó 2. Bp., 1989
The item is not available
1815522
15134
328
0
800
Books: Travelling, Local History
Artworks & Paper
1
Tanulmányok Budapest múltjából XVII. kötet. A Budapesti Történeti Múzeum évkönyve. Szerk.: Tarjányi Sándor. Bp.,1966, BTM. Kiadói papírkötés. Megjelent 800 példányban. 1803163
15135
328
0
2200
Books: Travelling, Local History
Artworks & Paper
1
Sten Bergman: Kamcsatka ősnépei, vadállatai és tűzhányói között. Fordította Dr. Cholnoky Béla. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n.,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment