Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 66

Tóth Sándor (1933-) 1981. "MÉE Szeged / Bartók Béla" Br emlékérem (42,5mm) + Borsos Miklós (1906-1990) 1982. "MÉE Szeged - Kodály Zoltán 1882-1967" Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2 patina
30415.

1 000 HUF

Tóth Sándor (1933-) 1983. "MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete / II. Rákóczi György" Br emlékérem (42,5mm) + Tóth Sándor (1933-) 1983. "MÉE Szeged / Juhász Gyula" Br emlékérem (42,5mm) T:1,1- patina
30416.

1 000 HUF

Tőrös Gábor (1934-) DN "Bethlen Gábor 1580-1629" Br emlékplakett (137mm) T:2 ph.
30417.

5 000 HUF

Tőrös Gábor (1934-) DN "Németh László" kerámia plakett (131mm) T:2 peremen kis lepattanások
30418.

2 600 HUF
7,05

1865. "Emlékül az 1865. évi országgyűlés megnyitására - Éljen a király / Éljen a haza - Es lebe das Vaterland" kétoldalas Br emlékérem (39,5mm) T:2-,3 ph.
30419.

5 500 HUF
14,91
17,19

1892. "IDVEZLEGY KEGYELMES SZENT LÁSZLÓ KIRÁLY / BESZÉDEDBEN ÉKES KARODBAN ERŐS" kétoldalas jelzett Ag medál, "SGA" gyártói jelzéssel (5,82g/0.835) T:2,2- hajlott lemez
30420.

5 000 HUF

1925. "Magyar Testnevelési Főiskola" Br plakett, eredeti tokban (75x108mm) T:2
30421.

1 400 HUF

1934. "Szombathelyi Ünnepi Hét 1934. IX. 1-10." aranyozott fém emlékérem "HAWEL BP" gyártói jelzéssel (51mm) T:2
30422.

1 600 HUF

30423.

2 000 HUF

~1940. "Magyar Királyi Kolozsvári IX. Honvéd Hadtestparancsnokság" fém emlékérem (56mm) T:2 patina
30424.

2 000 HUF

1946. "II. Országos Sportnapok 1946" fém emlékérem, zománcozott betéttel (40mm) T:1-,2
30425.

2 000 HUF

1947. "Elektromos - Motoros Szakosztály" Zn emlékérem, zománcozott betéttel, hátlapon gravírozva "Roka Verseny 1947", "LUDVIG" gyártói jelzéssel (40,5mm) T:2 kis patina
30426.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF