Militaria Number of items: 51
1792807
31559
323
Militaria
Numismatics
Osztrák-Magyar Monarchia 1916-1918. "IV. Károly" fém sapkajelvény (28x38mm) T:2- Austro-Hungarian Monarchy 1916-1918. "Charles IV" metal cap badge (28x38mm) C:VF
3 000 HUF
1791620
31560
323
Militaria
Numismatics
Osztrák-Magyar Monarchia 1917. "In memoriam 1914-1917" fém katonai felvarró, hátoldalán sérült "Országos Hadsegélyző Bizottság Jelvény Osztálya" bélyeggel (65x38mm) T:2 Austro-Hungarian Monarchy 1917. "In memoriam 1914-1917" metal military patch with damaged "Országos Hadsegélyző Bizottság Jelvény Osztálya" stamp on reverse (65x38mm) C:XF
3 000 HUF
1793515
31561
323
Militaria
Numismatics
1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés mellszalag nélkül, "BRONZ" fémjel peremen T:2- Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated Br decoration without ribbon, hallmark on edge C:VF NMK 418
1 600 HUF
1792603
31562
323
Militaria
Numismatics
1940. "Nemzetvédelmi Kereszt / A Hazáért" ezüstözött Br kitüntetés mellszalaggal T:2 Hungary 1940. "National Defence Cross" gilt Br decoration with ribbon C:XF NMK 442.
8 000 HUF
1796573
31563
323
Militaria
Numismatics
Berán Nándor (1889-1965) ~1930. "Bercsényi-Tüzérek" Br emlékérem (45x50mm) T:2 ph.
1 000 HUF
1793523
31564
323
Militaria
Numismatics
1939. "Magyar Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalaggal. Szign.: Berán T:2 Hungary 1939. "Hungarian Bronze Gallantry Medal" Br decoration on ribbon. Sign.: Berán C:XF NMK.: 439.
3 000 HUF
1793498
31565
323
Militaria
Numismatics
1 800 HUF
1792673
31566
323
Militaria
Numismatics
1942. "Tűzkereszt I. fokozata" bronzozott cink kitüntetés mellszalag nélkül, a jelvény egy darabból van, alapítási év nélkül T:2 Hungary 1942. "Hungarian Fire Cross 1st class" brass-plated zinc decoration without ribbon, the decoration made from one piece, without founding date on reverse C:XF NMK 443
1 000 HUF
1791725
31567
323
Militaria
Numismatics
1948. "48-as Díszérem" zománcozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Hungary 1948. "Medal of Honour '48" enamelled Br decoration without ribbon C:XF NMK 528.
3 000 HUF
1795359
31568
323
Militaria
Numismatics
1957. "Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti dísztokban, szalagsávval T:1-
2 400 HUF
1796206
31569
323
Militaria
Numismatics
1957. "Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti dísztokban T:1-
3 000 HUF
1796275
31570
323
Militaria
Numismatics
~1970. "MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség)" zománcozott kitűző, benne műkő, eredeti, sérült dobozban (20,5mm) T:1-,2 The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house