Militaria

Number of items: 51

Osztrák-Magyar Monarchia 1916-1918. "IV. Károly" fém sapkajelvény (28x38mm) T:2-   Austro-Hungarian Monarchy 1916-1918. "Charles IV" metal cap badge (28x38mm) C:VF
31559.

3 000 HUF

Osztrák-Magyar Monarchia 1917. "In memoriam 1914-1917" fém katonai felvarró, hátoldalán sérült "Országos Hadsegélyző Bizottság Jelvény Osztálya" bélyeggel (65x38mm) T:2  Austro-Hungarian Monarchy 1917. "In memoriam 1914-1917" metal military patch with damaged "Országos Hadsegélyző Bizottság Jelvény Osztálya" stamp on reverse (65x38mm) C:XF
31560.

3 000 HUF

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés mellszalag nélkül, "BRONZ" fémjel peremen T:2- Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated Br decoration without ribbon, hallmark on edge C:VF NMK 418
31561.

1 600 HUF

1940. "Nemzetvédelmi Kereszt / A Hazáért" ezüstözött Br kitüntetés mellszalaggal T:2 Hungary 1940. "National Defence Cross" gilt Br decoration with ribbon C:XF NMK 442.
31562.

8 000 HUF

Berán Nándor (1889-1965) ~1930. "Bercsényi-Tüzérek" Br emlékérem (45x50mm) T:2 ph.
31563.

1 000 HUF
10

1939. "Magyar Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalaggal. Szign.: Berán T:2 Hungary 1939. "Hungarian Bronze Gallantry Medal" Br decoration on ribbon. Sign.: Berán C:XF  NMK.: 439.
31564.

3 000 HUF

31565.

1 800 HUF

1942. "Tűzkereszt I. fokozata" bronzozott cink kitüntetés mellszalag nélkül, a jelvény egy darabból van, alapítási év nélkül T:2  Hungary 1942. "Hungarian Fire Cross 1st class" brass-plated zinc decoration without ribbon, the decoration made from one piece, without founding date on reverse C:XF  NMK 443
31566.

1 000 HUF
14

1948. "48-as Díszérem" zománcozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Hungary 1948. "Medal of Honour '48" enamelled Br decoration without ribbon C:XF NMK 528.
31567.

3 000 HUF

1957. "Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti dísztokban, szalagsávval T:1-
31568.

2 400 HUF

1957. "Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti dísztokban T:1-
31569.

3 000 HUF

~1970. "MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség)" zománcozott kitűző, benne műkő, eredeti, sérült dobozban (20,5mm) T:1-,2
31570.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF