Photo

Number of items: 270

cca 1970 Antal Márta olimpiai ezüstérmes gerelyhajító Totó reklámfigurával, 18x13 cm
12256.

1 000 HUF

cca 1910 Habsburg-Tescheni Frigyes főherceg (1856-1936) és családja, 6 db vintage üveglemez negatívról készült későbbi kontakt másolat, 26x20,5 cm és 9x8 cm
12257.

2 000 HUF
11

Rácz Vali (1911-1997) színész- és énekesnő gyermekkorától felnőttkoráig, 4 db fotó, 13,5×8,5 és 24×18 cm közötti méretekben
12258.

2 000 HUF

cca 1930 Díszmagyaros úr nagyméretű fotója (17x23 cm) valamint fiatalkori katonaképe 10x18 cm kartonon
12259.

4 000 HUF

1930 Szent Imre év díszülés a Vérmezőn Aloisio Sincero pápai legátus részvételével. Macsi András pecséttel jelzett fotója. 24x16 cm
12260.

2 800 HUF

1971 Francia filmsztárok filmpremieren, Michéle Morgan, MTI Külföldi Képszolgálat, hátoldalán pecséttel jelzett, feliratozott, 18x24 cm
12261.

1 000 HUF

Nagyatádi Szabó István (1863-1924), Eskütt Lajos (1896-1957) és társaik fotókon, 4 db, valamint Eskütt Lajos nyílt levelének másolata Nagyatádi szobrának leleplezése alkalmából, 15×20 cm
12262.

1 200 HUF

Locomotiv GT (Barta Tamás, Laux József, Presser Gábor, Somló Tamás), fotómontázs, gyűrött szélekkel, 30x21 cm.
12263.

1 000 HUF

12264.

4 800 HUF
13,01
15,00

1900 Pozsony, id. Vutkovich Sándor (1845-1905) lapszerkesztő, a Toldy-kör elnöke beszédet mond a Petőfi-emléktábla avatásán (Bél Mátyás utca 25., ma Apácapálya/Panenská 27.), nagyméretű fotó Mailáth János műterméből, hátulján feliratozva, pecséttel jelzett, sérült, 28×21 cm
12265.

10 000 HUF

Justh Gyula (1850-1917) politikus, Függetlenségi pártelnök fotóalbuma 70 db érdekes fénykép a politikusról, családjáról, utazásaikról, benne néhány érdekes fotómontázs is
12266.

30 000 HUF
81,30
93,75

1947 Budapest, a kigyulladt Szent István-bazilika, fotó, hátulján pecséttel jelzett (Photopress Falus Károly), 12×9 cm
12267.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF