Engravings Number of items: 60
1694599
11012
321
Engravings
1867 Dr. Hartl Alajos budai orvos, később belügyminiszteri tiszteletbeli titkár, királyi tanácsos, kőnyomatos képe. Marastoni József munkája / Lithographic image 21x27 cm
3 000 HUF
1663067
11013
321
Engravings
1867 Riedl Szende (1831-1873) bölcseleti doktor, nyelvész, szerkesztő, egyetemi tanár. Marastoni József kőnyomatos portréja / Lthographic portrtait. 21x27 cm
6 000 HUF
1663055
11014
321
Engravings
1867 Weichs Frigyes (1832-1873) bajor császári kamarás. Marastoni József kőnyomatos portréja / Count Friedrich Weichs. Bavarian cammerer Lithographic portrtait. 21x27 cm
5 000 HUF
1663051
11015
321
Engravings
1867 Cerne Antal von Tomaj. (Anton Cerne) (1813-1891) szlovák politikus. Marastoni József kőnyomatos portréja / Slovakian politican Lithographic portrtait. 21x27 cm
6 000 HUF
1380051
11016
321
70000
Engravings
cca 1800 Plaaten tot de Nederduitsche vertaaling van Klopstock's Messias door M. Johan Meerman, heer van dalem en vuren: Getekend door Fugger en Gegraveerd door John, 22 nagyméretű metszetet tartalmazó mappa a XIX. század elejéről. Hozzá ismertető füzet: Beschrijving der Plaaten tot de Nederduitsche vertaaling van Klopstock's Messias.12p. Jó állapotban, hiánytalanul. Félbőr kötésben. / 22 large engravings of Klopstock's Messias. engraved by John. Accompanied smaller booklet of text: Beschrijving der Plaaten van Klopstock's Messias. In half-leather case, in good condition.
70 000 HUF
1738660
11017
321
Engravings
cca 1850 Das neue Museum in Dresden, acélmetszet, 11×17 cm
1 400 HUF
1781714
11018
321
Engravings
1867 Dr. Pitha Ferenc lovag, cs, kir, udvari tanácsos kőnyomatos portréja. Joseph Bauer munkája. / Lithographic portrait 20x26 cm.
6 000 HUF
1781213
11019
321
Engravings
cca 1800 135 db német tartományi címert ábrázoló rézmetszet 15 lapon. / Etchings of coat of arms of German lands. 15 pages 135 coats of arms 30x25 cm
18 000 HUF
1781231
11020
321
Engravings
cca 1700 A jeruzsálemi Szent Sír kápolna rézmetszetű képe. / The Holy Grave chapel in Jerusalem. 32x20 cm
4 000 HUF
1781709
11021
321
Engravings
1867 Schwerdfeger Engelbert zalavári és Gottwiczi apát, cs, kir tanácsos kőnyomatos portréja. Joseph Bauer / Lithographic portrait 20x26 cm.
6 000 HUF
1781712
11022
321
Engravings
1867 Homoky Imre lekéri apát kőnyomatos portréja. Marastoni József munkája. / Lithographic portrait 20x26 cm.
6 000 HUF
1775923
11023
321
Engravings
1834 Párizsi divat, 2 db színezett metszet, üvegezett keretben, 21×13 cm
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house