https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Travelling, Local History Number of items: 217
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1690544
16180
320
0
800
Books: Travelling, Local History
Artworks & Paper
1
Bán Márton: Bolyongás Európában. Bp.,1944, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, a belső kötéstáblák és szennylapok foltosak.
The item is not available
1719219
16181
320
0
1600
Books: Travelling, Local History
Artworks & Paper
1
Dobrossy István: Miskolc írásban és képekben 3. Bp.-Miskolc,1996, Belvárosi Kulturális Menedzser Iroda-Borsod-Abaúj-Zemplén Megye Levéltár. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1720946
16182
320
0
1600
Books: Travelling, Local History
Artworks & Paper
1
Magyar jezsuiták Kínában. A tamingi misszió első tíz éve. Bp., 1935, Katolikus Missziók Kiadása. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kopott, foltos borítóval, laza, kissé sérült fűzéssel.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1719992
16183
320
0
4600
Books: Travelling, Local History
Artworks & Paper
1
Halász Gyula: Öt világrész magyar vándorai. Magyar fölfedezők Benyovszkytól napjainkig. Bp,1936, Grill Károly. Kiadói papírkötés, felvágatlan lapokkal, szép állapotban. Első kiadás.
The item is not available
Starting price:
4 600 HUF
1693931
16184
320
0
5000
Books: Travelling, Local History
Artworks & Paper
1
Dr. Schoener Rajnold: Róma. Fordította Yartin József. Bp.,(1898), Athenaeum. Gazdag képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
1671874
16185
320
0
4600
Books: Travelling, Local History
Artworks & Paper
1
Henry Morton Stanley. A nagy afrikai kutató önéletírása. Átdolgozta Sebestyén Károly. Bp.,1912, Singer és Wolfner, 220+4 p. Félvászon-kötés, javított gerinccel és kötéssel, kissé kopott borítóval.
The item is not available
Starting price:
4 600 HUF
1655726
16186
320
0
4000
Books: Travelling, Local History
Artworks & Paper
1
Buza Péter: Herminamező. Fejezetek egy városrész történetéből. Bp., 1992, Herminamező Polgári Köre. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
1657545
16187
320
0
3000
Books: Travelling, Local History
Artworks & Paper
1
Stein Aurél: Homokba temetett városok. Régészeti és földrajzi utazás Indiából Kelet-Turkesztánba 1900-1901-ben. Lóczy Lajos előszavával. Fordította: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Számos képpel illusztrálva.Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, javított gerinccel és borítóval, de belül jó állapotban.
Starting price:
3 000 HUF
1706277
16188
320
0
3000
Books: Travelling, Local History
Artworks & Paper
1
H. Szabó Lajos: Pápa és környéke. 1848-1849. Pápa, 1994, Pápai Nyomda Kft. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1706290
16189
320
0
3000
Books: Travelling, Local History
Artworks & Paper
1
Szomszéd András: "Szépen szántó vadkertiek." (Érsek)Vadkert története az úrbéri tagosítás befejezéséig. Érsekvadkerti Helytörténeti Füzetek I. kötet. Érsekvadkert, é.n.,Érsekvadkert Önkormányzata, 181+19 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 800 példányban.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1706717
16190
320
0
1200
Books: Travelling, Local History
Artworks & Paper
1
Nagy Dezső: A pesterzsébeti munkáskultúra útja. Pestkörnyéki Munkásotthonok Krónikája. Emlékek Budapest Múltjából. Bp.,1965, Révai Nyomda. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kopott papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1706728
16191
320
0
1600
Books: Travelling, Local History
Artworks & Paper
1
Dr. Szalai György: Az újpesti munkásotthon története. Pestkörnyéki Munkásotthonok Krónikája. Emlékek Budapest Múltjából. Bp.,1963, BTM, Globus Nyomda. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment