https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Natural sciences, Medicine Number of items: 65
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1692683
16671
320
0
20000
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
A természet világa sorozat 8 kötete, I-IV.,VII-X. kötetek. I. kötet: A csillagos ég. II. kötet: A légkör. III. kötet: A föld és a tenger. IV. A föld és az élet története. VII-VIII. kötet: A növény és élete. IX-X. kötet: Az állat és élete I-II. kötet. Bp.,1938-1942., Kir. Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói félbőr-kötésben, kopott gerinccel, de belül jó állapotban, ex libris-szel.
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
1701205
16672
320
0
38000
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
A Természettudományi közlöny 1890-1920 közötti évfolyamaiból 18 kötet bekötve aranyozott félvászon kötésbe, nagyrészt jó állapotban
The item is not available
Starting price:
38 000 HUF
1755486
16673
320
0
1600
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Fliegende Kleinodien. Ein Farbiges Falterbuch. Szerk.: J.E. Schuler. Stuttgart,1995, Schuler-Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1757350
16674
320
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Dr. Forel Ágoston: A nemi kérdés. Természettudományi, lélektani és egészségtani tanulmány a jövendő fontos szociális feladatainak megoldási kísérleteivel. Bp., 1926, Nova. Kiadói egészvászon kötés, sérült gerinc, belül ragasztott, kopottas állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1689548
16675
320
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Rákosi Viktor: Hős fiúk. Regényes történet a szabadságharcból. Bp., Singer és Wolfner. Javított gerincű félvászon kötés, erősen megviselt állapotban.
The item is not available
1503539
16676
320
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
VIII. Pest megyei orvos-gyógyszerész napok tudományos közleményei. Szerk.: Dr. Rigó János., Bp., 1978, Dabasi Nyomda, 722 p. Kiadói papírkötés. Készült 818 példányban. Jó állapotban.
The item is not available
1503547
16677
320
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Pólya Jenő: Az orvostudomány regénye. Bp., [1941], Béta. Kiadói kissé kopottas félvászon kötés, kissé laza fűzéssel.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1503623
16678
320
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Dr. Bloch Iván: Korunk nemi élete, tekintettel korunk műveltségére. Bp. é.n. Dante. Kiadói, aranyozott egészvászonkötésben. Jó állapotban. 1503670
16679
320
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
cca 1955-1979 Különlenyomatok gyűjteménye különféle orvosi szakfolyóiratokból (Kísérletes orvostudomány, Gyermekgyógyászat, Acta Chirurgica, Magyar Sebészet, Orvosi Hetilap...stb.), kb. 60-70 db., félvászon mappában egybekötve, magyar, német, angol nyelven, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1740638
16680
320
0
2000
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Henri Bergson: Tartam és egyidejüség. Hozzászólás Einstein elméletéhez. Bp., 1923, Pantheon Irodalmi Intézet. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1503386
16681
320
0
2400
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Dr. Kellner Dániel: A Nobel-díjas orvosok élete és munkássága. Bp., é.n., Szathmáryné Bánó Vilma Tudományos Könyvkiadó Vállalata. Kiadói félvászon kötés. Jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
1741977
16682
320
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Manninger Vilmos: A sebészet diadalútja. Bp., é. n., Franklin. Javított félvászon kötésben, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment