Chinaware / Porcelain Number of items: 94
1079027
11194
319
3 000 HUF
1653578
11195
319
Alföldi város képes tálkák, matricás, jelzett, hibátlan, összesen:3 db, d: 8-9 cm
1 000 HUF
1760427
11196
319
Villeroy & Boch nyuszis porcelán tojás, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm
5 000 HUF
1759412
11197
319
GDR kisfiú és kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm
1 200 HUF
1759378
11198
319
Royal Dux sas, kézzel festett, jelzett, lepattanással, m: 17 cm
3 600 HUF
1759331
11199
319
GDR porcelán madárkompozíció, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15 cm
1 400 HUF
1406683
11200
319
Jelzett antik nagyméretű tojás, részben kézzel festett, belsejében matricás Angelika Kauffann féle mitológiai jelenettel, hajszálrepedéssel (ragasztott), h:21 cm, m:15 cm
2 600 HUF
701501
11201
319
12 000 HUF
1759237
11202
319
Ceranord St. Amand barokk jelenettel díszített süteményes tálak, 6 db + nagy süteményes tál, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 17 és 24,5 cm
8 000 HUF
1759240
11203
319
Ceranord St. Amand barokk jelenettel díszített süteményes tálak, 6 db, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 17 cm
3 000 HUF
1759109
11204
319
4600
Poema Artistic Emil Cretu iszogató férfi, festett biszkvit porcelán, jelzett, hibátlan, 18x18 cm
4 600 HUF
1760726
11205
319
Mulberry Hall porcelán díszváza (Európa Közösség Kupája), matricás, jelzett, apró kopásokkal, díszdobozban, m: 15,5 cm
20 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house