Books: History Number of items: 186
1763567
15335
319
Books: History
A Hadtörténeti Múzeum Értesítője 5. Szerk.: Hausner Gábor. Acta Musei Militaris in Hungaria. Bp., 2002, Hadtörténeti Múzeum. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
1727928
15336
319
Books: History
Berkovits Ilona: Az esztergomi Ulászló-Graduale. Bp., 1941, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötésben.
1 000 HUF
1758870
15337
319
Books: History
Hetés Tibor: Stromfeld Aurél. Bp., 1978, Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1 000 HUF
1758867
15338
319
Books: History
Kocsis István: A szent korona tana. Múltja, jelene, jövője. Bp., 1996, Püski. Második, javított és bővített kiadás. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
1758892
15339
319
Books: History
Köpeczi Béla-R. Várkonyi Ágnes: II. Rákóczi Ferenc. Bp.,1976, Gondolat. Második, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 000 HUF
1758648
15340
319
Books: History
Zichy István: Magyar őstörténet. Bp., 1939, Magyar Szemle Társaság. Vászonkötésben, jó állapotban.
1 000 HUF
1758860
15341
319
Books: History
László Gyula: Őstörténetünk. Bp., 1981, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
1758877
15342
319
Books: History
1 000 HUF
1763618
15343
319
Books: History
Kirekesztők. Antiszemita írások 1881-1992. Válogatta és a bevezető tanulmányt írta Karsai László. Bp., 1992, Aura Kiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban. 1763600
15344
319
Books: History
Tardy Lajos: Régi feljegyzések Magyarországról. Bp.,1982, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. 1758663
15345
319
Books: History
H.G. Wells: A világtörténet alapvonalai. Az élet és az emberiség történetének tüköre. Bp. 1925, Genius Könyvkiadó Rt. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, sérült gerinccel, kopott borítóval.
1758883
15346
319
Books: History
Peter Garlake: Afrikai királyságok. Fordította: Ecsedy Csaba. A múlt születése. Bp.,1988, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés. The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house