Maps

Number of items: 126

cca 1920 A Southend térképe. Bartnett's Southend plan
13073.

1 000 HUF

13074.

1 200 HUF

Dr. Strömpl Gábor: Térképolvasás. Turistaság és Alpinizmus 6. Bp., 1927, Turistaság és Alpinizmus. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
13075.

1 000 HUF

1930 Automobilkarte der Alpenländer 1. Szerk.: Adolf Bier. Innsbruck, Universitäts-Verlag Wagner. XII. kiadás, 98x77 cm.
13076.

1 000 HUF

cca 1920-30 Kétoldalas térkép: Magyarország üdülőtérképe, valamint Budapest és Északi környéke. 33x47,5cm
13077.

800 HUF

Vegyes térkép tétel: több tucat különféle érdekes régi térkép, különböző léptékben és méretben + 1 db földrajzi atlasz
13078.

1 000 HUF

1932 Balassagyarmat és Ipolyság katonai térképe, kiadja a M. Kir. Állami Térképészet, közepén kis hiánnyal, szakadással, 62x47 cm
13079.

1 000 HUF

1938 Budapest és környékének katonai térképe, kiadja a M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, hajtott, 62x46 cm
13080.

1 000 HUF

1937 Felsőgalla és Dorog katonai térképe, kiadja a M. Kir. Állami Térképészet, 62x47 cm
13081.

1 000 HUF

1937 Esztergom és Kürt katonai térképe, kiadja a M. Kir. Állami Térképészet, szakadással, 47x62 cm
13082.

1 000 HUF

cca 1940 Csonka Magyarország áttekintő térképe, 1:75000, Magyar Királyi Honvéd Térképészeti Intézet, szakadt, 86x116 cm.
13083.

2 200 HUF
5,96
6,88

F. W. Putzgers: Historischer Schul-Atlas. Bielefeld-Leipzig, 1928, Verlhagen&Klasing, 15+168 p. Német nyelven. Kiadói kopott borítóval, megviselt állapotban, kopott borítóval, sérült gerinccel, kijáró lapokkal, két oldalon felületi sérüléssel, egy amatőr módon javított lappal (5,6;7,8.) /Linen-binding, in poor condition, with worn cover, damaged spine, some pages are coming out, two damaged pages, one page repaired. (5,6;7,8.)
13084.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF