Maps Number of items: 126
1414551
13073
318
Maps
cca 1920 A Southend térképe. Bartnett's Southend plan
1 000 HUF
1748785
13074
318
Maps
1 200 HUF
1734811
13075
318
Maps
Dr. Strömpl Gábor: Térképolvasás. Turistaság és Alpinizmus 6. Bp., 1927, Turistaság és Alpinizmus. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
1 000 HUF
1575732
13076
318
Maps
1930 Automobilkarte der Alpenländer 1. Szerk.: Adolf Bier. Innsbruck, Universitäts-Verlag Wagner. XII. kiadás, 98x77 cm.
1 000 HUF
980590
13077
318
Maps
cca 1920-30 Kétoldalas térkép: Magyarország üdülőtérképe, valamint Budapest és Északi környéke. 33x47,5cm
1756044
13078
318
Maps
Vegyes térkép tétel: több tucat különféle érdekes régi térkép, különböző léptékben és méretben + 1 db földrajzi atlasz
1 000 HUF
1756679
13079
318
Maps
1932 Balassagyarmat és Ipolyság katonai térképe, kiadja a M. Kir. Állami Térképészet, közepén kis hiánnyal, szakadással, 62x47 cm
1 000 HUF
1756684
13080
318
Maps
1938 Budapest és környékének katonai térképe, kiadja a M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, hajtott, 62x46 cm
1 000 HUF
1756690
13081
318
Maps
1937 Felsőgalla és Dorog katonai térképe, kiadja a M. Kir. Állami Térképészet, 62x47 cm
1 000 HUF
1756695
13082
318
Maps
1937 Esztergom és Kürt katonai térképe, kiadja a M. Kir. Állami Térképészet, szakadással, 47x62 cm
1 000 HUF
1756554
13083
318
2200
Maps
cca 1940 Csonka Magyarország áttekintő térképe, 1:75000, Magyar Királyi Honvéd Térképészeti Intézet, szakadt, 86x116 cm.
2 200 HUF
1750597
13084
318
Maps
F. W. Putzgers: Historischer Schul-Atlas. Bielefeld-Leipzig, 1928, Verlhagen&Klasing, 15+168 p. Német nyelven. Kiadói kopott borítóval, megviselt állapotban, kopott borítóval, sérült gerinccel, kijáró lapokkal, két oldalon felületi sérüléssel, egy amatőr módon javított lappal (5,6;7,8.) /Linen-binding, in poor condition, with worn cover, damaged spine, some pages are coming out, two damaged pages, one page repaired. (5,6;7,8.)
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house