Number of items: 140
1670386
11223
318
Aquincumi porcelán "Fertőd" váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm
1735180
11224
318
Alföldi porcelán kulacs, matricás, hibátlan, jelzett, m:13 cm
1 000 HUF
1731374
11225
318
Drasche porcelán mókus, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 13,5 cm
1 400 HUF
1624379
11226
318
2 000 HUF
1753736
11227
318
Kalocsai porcelán kupicás készlet: kiöntő, 6 db kupica, tálca, kézzel festett, jelzettek, kis kopásokkal
6 000 HUF
1754354
11228
318
Gránit konyhai tárolóedények: kávé, lencse, fahéj, matricás, jelzettek, kopásokkal, különböző méretben
4 000 HUF
1750206
11229
318
Drasche Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 17,5 cm
1 800 HUF
1750172
11230
318
Drasche Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 21,5 cm
2 400 HUF
1750157
11231
318
Kispesti porcelán Ludas Matyi figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 28 cm
1 000 HUF
1749232
11232
318
Wedgwood biszkvit szív alakú tálka, jelzett, hibátlan, eredeti tokban, 11×10 cm
1 000 HUF
1750269
11233
318
Francia Sarreguemines fajansz fűszertartó só-bors tálka, kézzel festett, jelzett, máz alatti hajszál repedéssel, 8,5×7,5 cm
3 000 HUF
1721852
11234
318
Delft kékfestéses kis kancsó, kézzel festett, jelzett, máz alatti repedésekkel, m: 13 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m