Books: Other rarities Number of items: 360
1704926
15920
317
Ács Gedeon: Mihelyt gyertyámat eloltom... Bostoni jegyzetek 1856-1863. Bp., 1989, Gondolat. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1 000 HUF
1742246
15921
317
Arany János: Buda halála. Hasonmás kiadás Keresztury Dezső utószavával. Bp.,1988, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, fém plakettel, kiadói műanyag védőborítóban. Megjelent 4500 példányban.
1 600 HUF
1741223
15922
317
Pesti Hírlap könyvek, 7 db (Simple Péter, a kis lord; Három királyok, Méregsziget, Kelet fia, stb.), papírkötés, megviselt állapotban
2 600 HUF
1001136
15923
317
1 000 HUF
1094200
15924
317
Dallos István et alii (szerk.): Szlovenszkói magyar írók antológiája. Elszármazott írók. II-IV. kötet. Kiadói papír kötésben.
2 000 HUF
1743815
15925
317
Benedek Marcell (szerk.): Irodalmi lexikon. Budapest , 1927, Győző Andor Kiadása. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, szép állapotban
4 000 HUF
1743985
15926
317
Korda, Michael: A szerencse fiai. A Korda testvérek regényes élete. Bp., 1983, Európa. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1742830
15927
317
Erósz és Ámor. Görög és római költők a szerelemről. Szerk. és a jegyzeteket összeállította: Falus Róbert. Bp.,1957, Magyar Helikon. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1687402
15928
317
Mécs László összes versei 1920-1940. Sajátkezű verses dedikációval! Bp., 1941, Athenaeum. Hímzett egészvászon-kötésben, néhány lap restaurált, hátsó tartalomjegyzék hiányzik és tollal írt lappal pótolt.
6 000 HUF
1727297
15929
317
2200
Thomas Henry Huxley (1825-1895): Lay sermons, addresses, and reviews. New York, 1874, D. Appleton and Company. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, angol nyelven./ Linenbinding, with worn cover, in English language.
2 200 HUF
1727410
15930
317
3 000 HUF
1727500
15931
317
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house