Jewellery
Number of items: 94
1739104
19036
316
Jewellery
Ezüst(Ag) ékszeres tálka, Mária Terézia érmével, jelzett, 10x10 cm, nettó: 84 g
8 000 HUF
1739112
19037
316
Jewellery
Ezüst(Ag) filigrán bross, korall díszítéssel, jelzés nélkül, 4,5x2,5 cm, bruttó: 9 g
5 000 HUF
1739036
19038
316
Jewellery
Arany (Au) 14K nyaklánc, "ZS" függővel, jelzett, h: 46 cm, nettó: 1,8 g
5 000 HUF
1735346
19039
316
30000
Jewellery
Ezüst(Ag) négyszögletes, pogácsalábas címeres névjegytálca, jelzett, 14,5x10,5 cm, nettó: 116 g
30 000 HUF
1732171
19040
316
Jewellery
Ezüst (Ag.) ceruza béllel, jelzett, h: 8 cm, nettó 7,6 g
3 000 HUF
1732181
19041
316
22000
Jewellery
Arany (Au.) 14K fülbevaló pár, jelzett, kő berakással, 1,5×1×0,5 cm, bruttó 3,3 g
22 000 HUF
1732174
19042
316
Jewellery
Ezüst (Ag.) fényképtartó, jelzett, 4,5×5,5 cm, nettó 37 g
6 000 HUF
1737774
19043
316
14000
Jewellery
Ezüst (Ag.) monogramos cigarettatárca, jelzett, beül aranyozott, 10×7,5 cm, nettó:132 g
14 000 HUF
1724117
19044
316
Jewellery
Ezüst(Ag) bak függő, jelzett, 3x2 cm, nettó: 2,6 g
1 400 HUF
1724482
19045
316
24000
Jewellery
14 K arany gyűrű 2,8g / 14 C gold ring 2,8 g
24 000 HUF
1724125
19046
316
Jewellery
Ezüst(Ag) kereszt függő, szintetikus kék kövekkel, jelzett, 3x1,6 cm, bruttó: 3,2 g
1 400 HUF
1724105
19047
316
Jewellery
Ezüst(Ag) korallos kereszt függő, jelzett, 4,3x2,6 cm, bruttó: 2,7 g
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m