https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 186

Auction is over! Item soon called at the auction hall
cca 1930 Vitéz Véssey Frigyes: Kis Magyarország Nagyasszonya Hangya kiadás gyerekeknek, 7x4,5 cm
1
12851.

cca 1930 Vitéz Véssey Frigyes: Kis Magyarország Nagyasszonya Hangya kiadás gyerekeknek, 7x4,5 cm

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
3
 
cca 1930 Szlovák-magyar kétnyelvű felszabaduló levél füzet
1
12852.

cca 1930 Szlovák-magyar kétnyelvű felszabaduló levél füzet

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
cca 1930 Wertheim felvonó kezelési utasítás nagyméretű 55x31 cm
1
12853.

cca 1930 Wertheim felvonó kezelési utasítás nagyméretű 55x31 cm

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
1
 
cca 1930 3 db háború előtti képes utazási prospektus / 3 pre war tourist guides
1
12854.

cca 1930 3 db háború előtti képes utazási prospektus / 3 pre war tourist guides

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
1
 
cca 1930 A Bercsényi tüzérek falkavadászata, fotóval illusztrált meghívó
1
12855.

cca 1930 A Bercsényi tüzérek falkavadászata, fotóval illusztrált meghívó

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
1930 Egészség folyóirat. Egészégtani ismeretek terjesztésére és a köz egészségügyi érdekeinek előmozdítására. Szerk.: Dr. Gerlóczy Zsigmond, dr. Melly József, negyvennegyedik könyv, Bp., Franklin-Társulat, korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel,  VIII+291 p.
1
12856.

1930 Egészség folyóirat. Egészégtani ismeretek terjesztésére és a köz egészségügyi érdekeinek előmozdítására. Szerk.: Dr. Gerlóczy Zsigmond, dr. Melly József, negyvennegyedik könyv, Bp., Franklin-Társulat, korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, VIII+291 p.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
1930 Diarium azaz előjegyzési naptár az 1930-ik évre. Benne a Kir. Magyar Egyetemi Nyomda Könyveinek szakok szerint rendezett jegyzékével, árakkal. Bp., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Papírkötés, kissé szakadozott borítóval.
1
12857.

1930 Diarium azaz előjegyzési naptár az 1930-ik évre. Benne a Kir. Magyar Egyetemi Nyomda Könyveinek szakok szerint rendezett jegyzékével, árakkal. Bp., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Papírkötés, kissé szakadozott borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
1932 Két képes cipő árjegyzék. Del-ka, Fenyves áruház.
1
12858.

1932 Két képes cipő árjegyzék. Del-ka, Fenyves áruház.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1933 Útmutató a tömény nikotinnak rovarkártevők és elősdiek ellen való használatára. 15p.
1
12859.

1933 Útmutató a tömény nikotinnak rovarkártevők és elősdiek ellen való használatára. 15p.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
1
 
1933, 1937 WIPA és Belgrádi filatéliai kiállítás képes prospektusa / 1933, 1938 WIPA and Beograd Philatelic Exhibition 2 booklets with many pictures. 40p, 38p.
1
12860.

1933, 1937 WIPA és Belgrádi filatéliai kiállítás képes prospektusa / 1933, 1938 WIPA and Beograd Philatelic Exhibition 2 booklets with many pictures. 40p, 38p.

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
2
 
1933 Esztergom Évlapjai. (Annales Strigonienses.) VI. évf. 1933. 1-2. sz. Emlékkönyv Esztergom Törökuralom alól való felszabadulásának kétszázötvenéves jubileuma alkalmából. Szerk.: Sinka Ferenc Pál. Bp., Esztergom-Vidéki Régészeti és Történelmi Társulat, (Laiszky János-ny.) Papírkötésben, megviselt állapotban, kissé szakadozott, kissé foltos borítóval, javított, kissé hiányos gerinccel.
1
12861.

1933 Esztergom Évlapjai. (Annales Strigonienses.) VI. évf. 1933. 1-2. sz. Emlékkönyv Esztergom Törökuralom alól való felszabadulásának kétszázötvenéves jubileuma alkalmából. Szerk.: Sinka Ferenc Pál. Bp., Esztergom-Vidéki Régészeti és Történelmi Társulat, (Laiszky János-ny.) Papírkötésben, megviselt állapotban, kissé szakadozott, kissé foltos borítóval, javított, kissé hiányos gerinccel.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
1933-1937 A szentesi M. Kir. Állami Horváth Mihály Gimnázium értesítője az 1936-1937. iskolai évről. Közzéteszi Járay Imre igazgató. Szentes, 1937, Szent Imre Nyomda (Bérlő Csernus Lukács Imre). Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, 191 p.
1
12862.

1933-1937 A szentesi M. Kir. Állami Horváth Mihály Gimnázium értesítője az 1936-1937. iskolai évről. Közzéteszi Járay Imre igazgató. Szentes, 1937, Szent Imre Nyomda (Bérlő Csernus Lukács Imre). Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, 191 p.

 
Sold
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Number of bids:
1
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment