Art-ceramics
Number of items: 38
1726180
11100
315
Art-ceramics
Szecessziós fali tartó, kézzel festett, jelzés nélkül, kis lepattanásokkal, 20x9,5 cm
1 000 HUF
1726207
11101
315
24000
Art-ceramics
Rahmer cserkész fiú látcsővel, festett mázas kerámia figura, jelzett, sérüléssel, m: 24 cm
24 000 HUF
1726214
11102
315
8500
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalatos Gorka Lívia mázas kerámia váza, mázhibával, jelzett, m: 23 cm
8 500 HUF
1726250
11103
315
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalatos Gorka mázas kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 33 cm
4 000 HUF
1726252
11104
315
Art-ceramics
Iparművészi Vállalatos Gorka füles tálka, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, 25×21 cm
2 000 HUF
1726550
11105
315
Art-ceramics
Bereczki jelzéssel kerámia korsó, jelzett, lepattanással, m: 21 cm
1 200 HUF
1730001
11106
315
3800
Art-ceramics
Körmöcbányai szecessziós dísztányér, mázas, jelzett, kis mázhibával, d: 26,5 cm
3 800 HUF
1730098
11107
315
Art-ceramics
Városlődi emlék csupor, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, apró kopás nyomokkal, m: 11,5 cm
1 200 HUF
1556352
11108
315
Art-ceramics
1 000 HUF
1613657
11109
315
Art-ceramics
Iparművész festett kerámia falikép, fa alapon, apró hibával, jelzés nélkül, 8,5x22,5 cm
1 000 HUF
1667423
11110
315
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri kerámia kakadu, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 20 cm
1667408
11111
315
Art-ceramics
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m