https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: History Number of items: 113
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1605839
15300
312
0
2000
Books: History
Artworks & Paper
1
Bruno Brehm: Így kezdődött. Apis és este.+Ez lett a vége. Brest-Litowsktól a békekötésig. Fordította: Fenyő László. Bp., 1937-1938., Grill Károly. Kiadói félvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval, laza fűzéssel.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1605474
15301
312
0
1400
Books: History
Artworks & Paper
1
Dr. Tóth Béla (szerk.): A budapesti Bőripari Vállalat és gyárainak története. Bp., 1984, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
1560603
15302
312
0
2200
Books: History
Artworks & Paper
1
A Wilhelmstrasse és Magyarország. Német diplomáciai iratok Magyarországról 1933-1944. Összeállították és sajtó alá rendezték a bevezető tanulmányt írták: Ránki györgy, Pamlényi Ervin, Tilkovszky Loránt, Juhász Gyula. Fordították Kallós Pál, Simonffy-Tóth Ernő. Bp., 1968, Kossuth. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborító kissé szakadat, kissé kopottas, de egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
1621923
15303
312
0
800
Books: History
Artworks & Paper
1
2 db 1956-ról szóló könyv: 1956 a sajtó tükrében. Szerk: Izsák Lajos, Szabó József. Bp., 1989, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, sérült kötéssel. Egy népfelkelés dokumentumaiból 1956. Szerk.: Korányi G. Tamás. Bp., 1989, Tudósítások Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben.
The item is not available
1560732
15304
312
0
2000
Books: History
Artworks & Paper
1
Vincze János: Igazságot az 1956-os Emlék-képeknek! Bp., 2004, NDP Kiadó. Kiadói papírkötés. Szép állapotban!
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1284396
15305
312
0
2600
Books: History
Artworks & Paper
1
Ehrenrettung Gregor des Siebenten II. aus den glänzendsten Zeugnissen, vieler, und ansehnlichster Zeitgenossen, gegen wenige, sehr unrichtige und verleumderische Skribenten seiner Zeit. Von einem Verehrer Gregorns. Preßburg, 1786. Korabeli papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
1594347
15306
312
0
1600
Books: History
Artworks & Paper
1
Eckhart Ferenc: Magyaroszág története. Bp., 1933, Káldor Könyvkiadóvállalat. Kiadói egészvászon-kötés, a borítóra papír darabok ragadtak, de egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1620414
15307
312
0
1000
Books: History
Artworks & Paper
1
Diószegi István: A Ferenc József-i kor nagyhatalmi politikája. Népszerű történelem. Bp.,1987, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1639340
15308
312
0
1000
Books: History
Artworks & Paper
1
Berkovits Ilona: Várday Ferenc pontificaléja Bécsben. Bp., 1942, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1655711
15309
312
0
1000
Books: History
Artworks & Paper
1
Vécsey Aurél: Magyar tragédia. A trianoni békediktátum. Bp.,2010, Vagabund. Kiadói papírkötés.
Starting price:
1 000 HUF
1401946
15310
312
0
1200
Books: History
Artworks & Paper
1
Virág Benedek: Magyar századok III. kötet Pest, 1862, Heckenast, 191 p. Kiadói kopottas aranyozott gerincű egészvászon kötés, márványozott lapélekkel.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1626677
15311
312
0
1000
Books: History
Artworks & Paper
1
Falvy Zoltán: A magyar zene története. Bp.,1999, Nemzeti Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés.
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment